تبلیغات
شما

روش‌های تبلیغ برای آموزشگاه

روش‌های تبلیغ برای آموزشگاه

 

با وجود رشد روز افزون آموزشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی در همه زمینه‌ها برای این که بتوانید در این عرصه رقابتی پایدار بمانید و از رقبای خود عقب نمانید لازم و ضروری است که در کنار ارتقای کیفیت خدمات، تبلیغات خودرا نیز هدفمندتر کنید. بدون تیبیغات به روش درست و هدفند نمیتونید مخاطبان را به سمت آموزشگاه خود جذب کنید. در این مقاله در مورد روش‌های مؤثر تبلیغات آموزشگاه مطالبی برای شما ارائه شده است.

 

وب سایت حرفه ای داشته باشید

برای آموزشگاه خود یک سایت حرفه ای داشته باشید و آن را برای موتورهای جست و جو بهینه سازی کنید. از طراحی و راه اندازی سایت‌های غیر اصولی و نامناسب خود داری کنید چون فقط باید هزینه کنید و نتیجه مطلوبی از آن نخواهید دید. سایتی که طراحی میکنید باید در نتایج جست و جوی کاربران نمایش داده شود تا بتوانید مخاطبان خود را از طریق آن جذب کنید.

 

ایمیل گروهی یا تبلیغاتی ارسال کنید

ارسال ایمیل گروهی فقط در صورتی برای تبلیغ آموزشگاه  شما مفید است که راه اندازی سایت خود را با محتوای مفید و لینک‌های صحیح انجام داده باشید . طراحی ایمیل تبلیغاتی خود را به همراه زمان بندی ارسال ایمیل‌های گروهی و انبوه به شرکت‌های معتبر و با سابقه در این رابطه سفارش دهید . اگر هنوز طراحی سایت انجام نداده اید بهتر است ایمیل تبلیغاتی ارسال نکنید ؛ چراکه 90% کاربران پس از مشاهده ایمیل تبلیغاتی بر روی تصاویر یا لینک‌های ایمیل کلیک میکنند . . .

 

پیامک بزنید

شاید دیگر پیامک زدن کار چندان مؤثری به نظر نرسد ولی اگر پیامکی که ارسال میکنید به مخاطبین هدفتان باشد مطمئن باشید که بی تأثیر نیست. بهتراست این کار را به صورت دوره ای هرچند وقت یک بار انجام دهید. زدن پیامک به روش درست، در زمان مناسب و متن فکر شده مناسب کمترین تاثیری که میتواند برای شما داشته باشد این است که اسم آموزشگاه شما به عنوان یه مؤسسه آموزشی فعال در ذهن مخاطبین می‌ماند.

 

تبلیغات چاپی

تبلیغات چاپی هنوز هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند. مخصوصا برای آن دسته مخاطبینی که به فضای مجازی و اینترنت علاقه زیادی ندارند. در تبلیغات چاپی مهمترین عوامل داشتن خلاقیت در طراحی و قابل فهم بودن خدمات است. به این معنی که مخاطب با یک نگاه اجمالی به راحتی متوجه زمینه فعاابیت آموزشگاه شما و خدماتی که در آن ارائه می‌دهید بشود. نحوه و مکان توزیع این تبلیغات چاپی نیز اهمیت زیادی دارد. حتی مشتری که به صورت گذری وارد آموزشگاه شما میشود و تنها قصد پرسیدن سؤال و نه ثبت نام را دارد، بهتر است که با یک کاتالوگ معرفی خدمات آموزشگاه از آن جا خارج شود.

 

 

تبلیغات در فضای مجازی

شما چه بخواهید و چه نخواهید باید برای تبلیغ آموزشگاه خود در فضای مجازی فعالیت داشته باشید. شما با نادیده گرفتن فضای مجازی ظلم بزرگی در حق مؤسسه خود میکنید. علاقه کاربران به شبکه‌های اجتماعی موجب شده تا بازاریابی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به یک تخصص تبدیل شود. فضای مجازی یعنی سیل عظیمی از مخاطبین با سن، جنسیت، فرهنگ، سطح تحصیلات و... مختلف که  هرکدام میتوانند مشتری بالقوه آموزشگاه شما باشند. هزینه تبلیغات سنتی مانند هزینه چاپ آگهی در مجلات ، روزنامه‌ها و هفته نامه‌ها و ... تقریبا 10 برابر تبلیغات در فضای مجازی میباشد .

 

توصیه‌های مشتریان به یکدیگر را دست کم نگیرید

بازایابی دهان به دهان هنوز هم بهترین تبلیغ برای جذب مشتری به شمار می‌رود. چه چیزی باعث می‌شود که دانش پذیران آموزشگاه شما را به دیگران توصیه کنند؟ اولین عامل مهم رضایت آنها از خدمات شماست. پس کیفیت خدمات خود را بالا ببرید. شما میتوانید از تخفیف معرفی نیز استفاده کنید به این صورت که هرکس دوستان خود را به آموزشگاه شما معرفی کند در ازای هر نفر مقدار مشخصی تخفیف بدهید. این روش برای رشته هایی که به بیش از یک ترم آموزش نیاز دارد مثل زبان، موسیقی و ... بسیار مناسب است.

 

از سایت‌های معرفی آموزشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی استفاده کنید

چنین سایت هایی که مخاطبان برای برای پیدا کردن دوره‌های آموزشی مورد نیاز خود به آنها مراجعه میکنند میتواند تبلیغ بسیار مؤثری برای آموزشگاه شما باشد چون دقیقا مخاطبانی به این سایت‌ها وارد میشوند که نیاز به خدمات شما دارند پس میتوانید با هزینه اندکی جذب مشتری برای آموزشگاه خود داشته باشید.

وب سایت بلدیاب و تبلیغ برای آموزشگاه

وب سایت بلدیاب از بهترین سایت‌های تبلیغ آموزشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی است که آموزشگاه‌های معتبر با ثبت نام و ثبت مشخصات دوره‌های آموزشی خود درآن‌ها به جذب مشتری برای آموزشگاه خود می‌پردازند.

لینک ثبت نام در سایت بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    12:45       1397/10/27
  • تعداد بازدید :
    209
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تبلیغ برای آموزشگاه

روش تبلیغ آموزشگاه

دوره آموزشی آموزشگاه

لیست آموزشگاه ها

معرفی آموزشگاه

جذب مشتری آموزشگاه

چگونه برای آموزشگاه تبلیغ کنیم
چرا شیر سر میرود؟

اگر به گرم شدن شیر دقت کنید، معنای فیزیکی سر رفتن را خواهید فهمید. وقتی شیر را روی حرارت گاز یا هر وسیله حرارتی که شیر را از بیرون گرم می‌کند قرار می‌دهید. تا آستانه نقطه‌جوش، هیچ اتفاقی‌نمی‌افتد؛ اما مسأله با آزاد شدن اولین حباب‌های حاوی بخار شیر آغاز می‌شود؛ هر چه دما بالاتر برود، این حباب‌ها هم با سرعت بشتری شکل می‌گیرند و بالاخره وقتی سرعت ایجاد این حباب‌ها از سرعت ترکیدنشان بیشتر شود، حباب‌ها روی هم جمع می‌شوند و پس از مدتی از ظرف بیرون می‌ریزند. این حباب‌ها در آب هم ایجاد می‌شوند، اما با رسیدن به سطح آب می‌ترکند. کشش سطحی شیر به خاطر وجود چربی‌ها و ترکیبات هیدروکربنی از آب بیشتر است. و همین باعث مقاومت حباب‌ها در برابر فشار بخار داخلی و افزایش عمر آن‌ها می‌شود. برای جلوگیری از سر رفتن شیر، حباب‌ها را با هم‌زدن از بین می‌برند.