تبلیغات
شما

هدف بلدیاب

اگر به دنبال دوره های آموزشی خصوصی هستید یا می خواهید از دوره های برگزار شده توسط آموزشگاه های استان خود باخبر شوید و یا اگر آموزشگاه یا مدرس هستید و می خواهید دوره های آموزشی خود را معرفی کنید سایت بلدیاب می تواند به شما کمک کند.

برخی از خدمات سایت بلدیاب :

 • انتخاب معلم خصوصی

 • بهترین اساتید استان

 • بهترین آموزشگاه های استان

 • جدیدترین دوره های آموزشی

 • معرفی افراد متخصص

 • ثبت کلاس‌های خصوصی

 • دسته بندی بر اساس استان‌ها، شهر، رشته

 • ثبت دوره‌های آموزشگاه

 • پروفایل کاربر (آمار بازدید ، تعداد پسندیدن ، نمونه کارها، رزومه، افتخارات ، ...)

 • ارتباط با هنرجو از طریق قسمت پرسش

 • نمایش نظرات سایر کاربران در مورد استاد یا آموزشگاه

بلدیاب به درد چه کسایی می خوره

اساتید خصوصی:
معلمین، مدرسین و اساتید می توانند با ثبت نام در وب سایت بلدیاب تمامی دوره های خصوصی خود را در سایت بلدیاب ثبت کنند تا هنرجویان بتوانند اطلاعات مربوط به کلاس های خصوصی شامل هزینه تدریس ، زمان هر جلسه، تعداد جلسات و ... خوانده و در صورت نیاز جهت انتخاب معلم خصوصی با شما تماس بگیرند.و از این طریق بتوانید شاگرد و مشتری جذب کنید. راهنمای اساتید خصوصی


آموزشگاه:
آموزشگاه ها و مراکز آموزشی می توانید با ثبت نام در وب سایت بلدیاب تمامی دوره های فعال آموزشگاه یا موسسه آموزشی خود را در سایت بلدیاب ثبت کنید تا هنرجویان بتوانند با توجه به استان و شهر مورد نظر خود، دوره آموزشی را پیدا کرده و از هزینه دوره آموزشی ، آدرس آموزشگاه ، مدت دوره آموزشی، سطح دوره آموزشی و ... با خبر شوند و جهت ثبت نام در دوره ها با آموزشگاه تماس بگیرند. راهنمای آموزشگاه


افراد متخصص :
شما با ثبت نام در این وب سایت قادر خواهید بود تخصص خود را در هر زمینه ای (حتی ریز ترین شاخه ها مانند آجر چینی،تنظیم موتور، چرم دوزی،ریاضیات مهندسی، جوشکاری زیر آب، کار با وکتور، بافت فرش و . . .) معرفی نموده و این وب سایت با معرفی شما به علاقه مندان به این تخصص، باعث انتخاب شما بعنوان مربی و سپس برگزاری دوره آموزشی و در نهایت کسب درآمد شما خواهد شد.


هنرجویان :
هنرجویان، شاگرد، و تمام افرادی که به دنبال آموزش هستند در سایت بلدیاب می توانید از تمامی دوره های آموزشی، کارگاه های آموزشی، کلاس های آموزشی برگزار شده توسط اساتید خصوصی یا آموزشگاه استان خود با خبر شوید و بهترین آموزشگاه و معلمین خصوصی و متخصصین را در سایت بلدیاب انتخاب کنید و با آنها بدون هیچ هزینه ای در تماس باشید

مزیت های مهم وب سایت بلدیاب

1- کاهش چشم گیر هزینه ها
2- حذف محدودیت زمانی و مکانی
3- سهولت در استفاده از وب سایت
4- استفاده از بروزترین تکنولوژی ها وب سایت
5- متناسب جهت نمایشگرهای مختلف در ابعاد بزرگ و کوچک

چطوری مدرس خصوصی یا دوره آموزشگاه خود را پیدا کنیم؟

1- انتخاب استان مورد نظر خود از لیست استان ها استان ها
2- انتخاب دسته و رشته های مورد علاقه خود و سپس مشخص کردن اساتید خصوصی یا آموزشگاه ها

راهنمای بلدیاب

3- انتخاب کلاس یا دوره مورد علاقه با توجه به توضیحات راهنمای بلدیاب

4- نمایش اطلاعات بیشتر دوره در صفحه دوره انتخاب شده

راهنمای بلدیاب

نکته
شما می توانید از طریق قسمت پرسش پروفایل کاربر، سوالات خود را از استاد یا آموزشگاه در مورد دوره آموزشی بپرسید.
شما می توانید مقاله درج شود توسط مدرسین خصوصی یا آموزشگاه را مشاهده کنید.
شما می توانید فایل های (نمونه کارها، رزومه، افتخارات ، ...) آپلود شده توسط اساتید خصوصی یا آموزشگاه را دانلود کنید.

نظرات سایت بلدیاب
نکته :

سوالات شما در مورد راهنمای بلدیاب باعث بهبود عملکرد ما می باشد

جهت ثبت سوالات خود درباره راهنمایی بلدیاب باید عضو باشید!

سوالات در مورد راهنمای بلدیابدرخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.