تبلیغات
شما

حساب کاربری

کاربر بلدیاب شما بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت بلدیاب به بخش حساب کاربری خود وارد میشوید در این صفحه تمامی قسمت های که باعث میشود پروفایل شما بهتر دیده شوید وجود دارد پس سعی کنید در کامل کردن اطلاعات پروفایل دقت کنیدراهنمای بلدیاب

مشخصات فردی

عکس کاربر:
دراین قسمت شما می توانید عکسی برای پروفایل خود انتخاب کنید یا عکس قبلی را می توانید تغییر بدهید. تجربه نشان داده هنرجویان به اساتید خصوصی و آموزشگاه های که عکس پروفایل انتخاب کرده اند بیشتر اعتماد میکنند.


وضعیت کاربر:
دراین قسمت وضعیت کاربری شما نمایش داده می شود که با توجه به خرید اشتراک شما و مهلت اشتراک های شما به فعال یا غیر فعال تغییر می کند.در صورت فعال بودن با رنگ سبز نمایش داده می شود.


روزهای باقی مانده اشتراک :
شما در این قسمت می توانید روز های باقی مانده از اشتراک خود را مشاهده کنید. و در صورت اتمام اشتراک جهت تمدید اشتراک اقدام فرمایید.


وضعیت دوره ها یا کلاس ها:
در این قسمت با توجه به اشتراک های خریداری شده، تعداد دوره ها یا کلاس مصرف شده و قابل ثبت را به شما نمایش داده می شود و در صورتی که به تعداد بیشتری نیاز دارید می توانید از بخش خرید اشتراک در قسمت منوها اقدام فرمایید.

منو حساب کاربری

مشخصات کاربری من:
در قسمت مشخصات کاربری اطلاعات مختصری در مورد شما یا آموزشگاه وجود دارد که با پر کردن آن باعث می شود هنرجویان سریعتر دوره های آموزشی شما را پیدا کنند.


اطلاعات تماس من:
شما می توانید در این قسمت اطلاعات تماس خود را اضافه،حذف و ویرایش کنید. و همچنین می توانید در هر دوره از یک اطلاعات تماس استفاه کنید.
در این قسمت اطلاعات تماس پیش فرض را انتخاب کنید تا هنرجویان در صفحه پروفایل شما اطلاعات تماس شما را مشاهده کنند و در صورت نیاز با شما در ارتباط باشند.


* اطلاعات تحصیلی من :
شما از این قسمت می توانید تمامی اطلاعات تحصیلی خود را وارد کنید و یکی را به عنوان آخرین مدرک جهت نمایش در صفحه پروفایل انتخاب کنید.
نکته : این قسمت در منو حساب کاربری آموزشگاه وجود ندارد


شبکه های اجتماعی :
در این قسمت می توانید آدرس شبکه های اجتماعی خود را وارد کنید تا هنرجویان بتوانند با شما از طریق شبکه های اجتماعی نیز در ارتباط باشند.
در صورت وجود نداشتن شبکه اجتماعی شما در لیست شبکه های اجتماعی بلدیاب لطفا به ما از طریق تماس با ما گزارش دهید تا در اصرع وقت آن را به شبکه های اجتماعی اضافه کنیم


اشتراک های من :
جهت خرید اشتراک جدید و یا مشاهده تمامی اشتراک های خریداری شده در سایت بلدیاب می توانید بر روی این قسمت کلیک کنید.
نکته : شما می توانید از طریق تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اشتراک های خود را خریداری کنید.


دوره های من :
شما در از این قسمت می توانید دوره های خود را اضافه، ویرایش و یا فعال یا غیر فعال کنید.در صورت غیر فعال کردن دوره هنرجویان نمی توانند دوره شما را مشاهده کنند.
نکته : لازم به ذکر است در صورت خالی بودن دوره های شما و غیر فعال بودن همه دوره های، پروفایل شما در استان انتخاب شده نمایش داده نمی شود.


مقالات من :
شما می توانید از طریق این منو مقالات خود را اضافه، حذف، ویرایش کنید. درصورت اضافه کردن و یا ویرایش کردن مقاله ، مقاله شما بعد از تائید توسط تیم بلدیاب قابل نمایش می شود.
نکته : در صورت اضافه کردن 13 مقاله جدید در سایت بلدیاب یک اشتراک هدیه 1 ماه به شما تعلق میگیرد.


پیام های من :
در صورتی که پیامی از طرف کاربران یا هنرجویان برای شما ارسال شود میتوانید با کلیک بر روی پیام های من،پیام ها را مشاهده و پاسخ دهید.
تعداد پیام جدید برای شما مشخص شده است


فایل های من :
جهت معرفی بهتر خود و دوره آموزشی می توانید فایل های خود را اضافه کنید. این فایل ها می توانند شامل : رزومه،نمونه کار،سرفصل دوره ها و .... باشد.
نکته :حداکثر سایز مجاز جهت آپلود فایل 10mb می باشد.


تراکنش های مالی من :
تمامی هزینه های پرداخت شده در سایت بلدیاب را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید و در صورت مشاهده مشکلی آن را از طریق تماس با ما در ارتباط بگذارید.


تغییر رمز عبور :
شما می توانید رمز عبور خود را این قسمت تغییر بدهید. لازم به ذکر است از کلمات بزرگ و کوچک و همچنین اعداد در پسورد خود استفاده کنید تا دارای امنیت بیشتری باشد.

اطلاعات کاربری

در این بخش اطلاعات پروفایل شما نمایش داده می شود از جمله تاریخ عضویت، تعداد بازید از پروفایل شما و تعداد پسندیدن کاربران ، بهتر است جهت افزایش بازدید صفحه پروفایل خود و آشنایی هنرجویان بیشتری با دوره های آموزشی شما آدرس پروفایل خود را در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

نمونه آدرس پروفایل :

www.baladyab.com/user/profile/نام کاربری خود
مثال
www.baladyab.com/user/profile/Baladyab

پیام های مهم

با مراجعه به هر بخش حساب کاربری،تعدادی پیام به شما نمایش داده می شود جهت استفاده هر چه بهتر از سایت بلدیاب بهتر است آنها را خوانده و در سایت رعایت کنید.

اطلاعات تکمیلی

این قسمت با انتخاب هر کدام از منو های حساب کاربری، تغییر می کند و شما می توانید اطلاعات خواسته شده در هر قسمت را ثبت کنید. در ثبت اطلاعات دقت فرمائید هر چه اطلاعات شما کاملتر شود هنرجویان بیشتری به شما اعتماد و با شما تماس می گیرند.
نکته : به اختیاری و اجباری بودن گزینه ها توجه کنید. گزینه اجباری با رنگ سبز نمایش داده می شود
نکته : گزینه های که به راهنمایی نیاز دارند با علامت سوال مشخص شده اند و با کلیک بر روی آن می تواند راهنمای استفاده از آن را بخوانید.

نظرات مدرسین خصوصی و آموزشگاه ها در مورد آموزش بلدیاب
نکته :

سوالات شما در مورد حساب کاربری بلدیاب باعث بهبود عملکرد ما می باشد

جهت ثبت سوالات خود درباره راهنمای حساب کاربری بلدیاب باید عضو باشید!

سوالات در مورد حساب کاربریدرخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.