تبلیغات
شما

چگونه از تدریس خصوصی کسب درآمد کنیم؟

چگونه از تدریس خصوصی کسب درآمد کنیم؟

برای کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی در زمینه‌های مختلفی باید به خوبی عمل کنید و در عملکرد خود پیشرفت داشته باشید. اگر می‌خواهید در تدریس خصوصی از دروس مدرسه، دانشگاه و کنکور گرفته تا زمینه‌های هنری، فنی، مهارتی، ورزشی و ....، فعالیت داشته باشید و بتوانید درآمد قابل توجهی از این کار داشته باشید مجموعه عواملی را باید در نظر بگیرید. در ادامه در این زمینه توضیحات کاملتری برای شما ارائه می‌شود.

 

تدریس خصوصی شغل دوم و پاره وقت

شما هر شغل و حرفه اصلی که داشته باشید میتوانید تدریس خصوصی را به عنوان یک شغل دوم و پاره وقت نیز انجام دهید و اگر در مسیر درست قدم بردارید میتوانید از این شغل پاره وقت درآمد قابل توجهی نیز داشته باشید. چون شغل تدریس خصوصی دارای انعطاف زیادی است. تدریس خصوصی را میتوانید در ساعات بیکاری انجام دهید و از این اوقات مرده کسب درآمد کنید.

 

بدون تسلط هیچ چیزممکن نیست

اگر می‌خواهید از تدریس خصوصی کسب درآمد زیادی داشته باشید مهم‌ترین عامل، کار کردن روی خوتان است.باید هرروز در حال یادگیری باشید و به مهارتهای خود بیافزایید. اگر شما تدریس خوبی نداشته باشید و دانش آموز یا هنرجو جلسات تدریس شما را مفید ندادند، هرچقدر در زمینه‌های دیگر کار و تلاش کنید بی فایده است.

 

انتخاب دروس مناسب

درس یا دروسی را برای تدریس خصوصی انتخاب کنید که به آن علاقه مند باشید و همچنین متقاضی برای تدریس داشته باشد. البته فکر نکنید که فقط دروس مدرسه ای مثل ریاضی و فیزیک متقاضی فراوانی برای تدریس خصوصی دارد. در بسیاری از رشته‌ها در صورت مهارت و تسلط بالای مدرس متقاضی برای تدریس خصوصی کم نخواهد بود. درس و رشته ای رانتخاب کنید که خودتان در آن موفق هستید.

 

فرصت‌ها را از دست ندهید

هیچ مراجعه کننده ای را رد نکنید مخصوصا اگر تازه کار هستید.بعضی از مدرسین به دلایل مختلف مثل دوری مسیر، وقت کافی نداشتن و ... تعدادی از مراجعین خود را نمی‌پذیرند. اگر میخواهید به کسب درآمد بالا در تدریس خصوصی برسید به هیچ وجه چنین کاری نکنید همیشه به این فکر کنید که هر دانش آموز خود میتواند معرف 3 دانش آموز دیگر برای شما باشد شاید تاثیر این موضوع را به سرعت نتوانید ببینید ولی در دراز مدت متوجه خواهید شد.

 

متمایز باشید

سعی کنید از رقبای خود متمایز باشید از سبک‌ها و شیوه‌ها ی نوین و جذاب برای تدریس خصوصی استفاده کنید. تمایز عامل مهمی در کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی است. البته نکته مهم، مفید و قابل فهم بودن جلسه تدریس است. یعنی هرگونه خلاقیتی انجام میدهید باید در همین راستا باشد. از کارهای اضافه و بیهوده بپرهیزید.

 

 

قیمت را مناسب بگیرید

قیمت بالا ممکن است باعث شود که هر تدریس برای شما سود زیادی داشته باشد ولی تعداد تدریس‌های شما را محدود میکند. طبق مطلب گفته شده در پاراگراف قبل برای داشتن درامد قابل توجه در تدریس خصوصی باید تعداد تدریس‌های شما زیاد شود تا کم کم به معروفیت برسید و این معروفیت خود باعث جذب شاگرد بیشتر نیز می‌شود. پس یک قیمت معقول و مناسب در کنار یک تدریس مفید و کارامد شما را در مسیر پیشرفت و درامد بیشتر قرار میدهد.

 

ثبت نام در سایتهای معتبر آگهی تدریس خصوصی

برای کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی نباید به مشتری‌های محلی اکتفا کنید.شما می‌توانید با بهره گیری از تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی سیل عظیمی از مخاطبان هدف خود را جذب کنید. با غفلت از فضای تبلیغات اینترنتی تنها راه را برای پیشی گرفتن رقیبان هموار میکنید. اگر تا به امروز در سایت‌های آگهی تدریس خصوصی ثبت نام نکرده اید همین امروز اقدام کنید. با این کار میتوانید کسانی که در فضای اینترنت به دنبال مدرس خصوصی هستند را به راحتی به سمت خود جذب کنید.

 

سایت بلدیاب بستری فراهم نموده تا مدرسین خصوصی بتوانند با ثبت آگهی تدریس خصوصی خود به جذب بیشتر شاگرد بپردازند و درآمد بالایی را از این راه کسب کنند.

سایت بلدیاب هیچ محدودیتی برای زمینه آموزش و تدریس خصوصی در نگرفته و مدرسین میتوانند برای تبلیغ تدریس هر رشته و مقطعی (دروس مدرسه و دانشگاه، هنری، حسابداری و مدیریت، فنی، فناوری اطلاعات و ..) در سایت ثبت نام کنند و به جذب شاگرد بپردازند.

لینک ثبت نام در سایت بلدیاب

 

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    12:51       1397/10/06
  • تعداد بازدید :
    371
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

معلم خصوصی

انتخاب معلم خصوصی

مدرس خصوصی

کسب درامد از تدریس خصوصی
چیپس سیب زمینی

این محصول پرطرفدار اولین بار توسط آشپزی به نام جورج کروم ساخته شد. یکی از مشتری‌های رستوران که از سیب زمینی سرخ شده رستوران راضی نبود مرتباً آنها را به آشپزخانه پس می‌داد و از تردنبودن آنها شکایت می‌کرد . آشپز رستوران که عصبانی شده بود و دیگرحوصله شنیدن شکایت مشتری را نداشت سیب زمینی‌ها را به صورت لایه‌های بسیار نازک خرد کرد، به آنها نمک اضافه کرد و در روغن فرو برد. این چیپس‌های ترد و خوشمزه به زودی در سراسر آمریکا معروف شدند و طرفداران زیادی پیدا کردند.