تبلیغات
شما

قوانین تدریس خصوصی

قوانین تدریس خصوصی

قوانین تدریس خصوصی

اگر تصمیم به تدریس خصوصی و کسب درامد از این روش را دارید قبل از شروع به کار باید با قوانین و مقررات این کار آشنا شوید تا درآینده مشکلی در این زمینه برای شما پیش نیاید. در این بخش تعدای از قوانین تدریس خصوصی را برای شما متذکر شده ایم.

 

وظایف مدرس خصوصی

مدرس موظف است سر ساعت مقرر و بدون هیچ تاخیری سر جلسه تدریس خصوصی حاضر شود و در صورت تاخیر زمان از دست رفته را جبران کند.

 

در صورتی که مدرس کلمه تضمینی را در آگهی تدریس خصوصی خود نوشته باشد باید به طور دقیق منظور از این کلمه روشن شود که تضمین در کیفیت تدریس یا نتیجه گرفتن یا موارد دیگر است تا درآینده مشکلی از این بابت پیش نیاید.

 

مدرس موظف است قبل از جلسه تدریس خصوصی مباحث مورد نظر تدریس را آماده کند و بر آن تسلط صد در صدی داشته باشد.

 

مدرس حق ندارد اطلاعات غلط دربخش رزومه و توضیحات وارد کند و در صورت انجام چنین کاری تمام مسؤلیت این کار برعهده مدرس می‌باشد.

 

رفع اشکال و پاسخ به تمامی سوالات مطرح شده دانش آموز در مورد مبحث درخواست شده برای تدریس توسط مدرس خصوصی الزامی است.

 

وظایف دانش پذیر

دانش پذیر باید به تسویه حساب به موقع هزینه کلاس‌های خصوصی با توجه به توافقات انجام شده اقدام کند.

 

دانش پذیر موظف است مکان و شرایط مناسب تدریس خصوصی را در صورتی که محل تدریس منزل شاگرد توافق شده باشد فراهم کند و در غیر ین صورت این مهم به عهده مدرس می‌باشد.

 

دانش پذیر باید قبل از شروع جلسه تدریس خصوصی جدید تمرین‌های جلسه قبل را به صورت کامل انجام داده باشد تا مدرس بتواند مبحث جدید را آموزش دهد.

 

بهتر است دانش پذیر در صورتی که جلسات تدریس متعدد است هزینه همه جلسات را یکجا قبل از شروع جلسات پرداخت نکنند تا در صورت عدم رضایت از استاد بتوانند مدرس خود را تغییر دهند.

 

مدرس و دانش پذیر هردو باید نسبت به رعایت شئونات اخلاقی پایبند بوده و در جلسه تدریس خصوصی از لباس مناسب و رسمی استفاده نمایند.

 

برای تغییر روز و ساعت جلسه تدریس خصوصی از جانب مدرس یا دانش پذیر باید یک روز قبل از تاریخ معین شده اطلاع داده شود تا هماهنگی جدید صورت پذیرد.

 

قوانین تدریس خصوصی در سایت بلدیاب

 

سایت بلدیاب سامانه جامعی برای مدرسین خصوصی و آموزشگاه‌های کل کشور است که آنها میتوانند با ثبت نام و وارد کردن اطلاعات  دوره‌های آموزشی خود از طریق آن به جذب شاگرد و کسب درآمد بپردازند. در زیر به تعدادی از قوانین و شرایط سایت میپردازیم.

 

مدرس موظف است تمام اطالاعات خواسته شده در بخش اطالاعات حساب کابری و ایجاد دوره را اعم از اطلاعات تماس، اطالاعات تحصیلی، رزومه، زمان و قیمت جلسات تدریس، مکان تدریس، سطح آموزشی و ... را  به صورت کامل وارد کند برای این منظور بهتر است نمونه آگهی تدریس خصوصی دیگر اساتید را مشاهده کنید.

 

مدرس موظف است از دانش پذیران بخواهد که پس از پایان جلسات تدریس در سایت بلدیاب در مورد کیفیت تدریس دیدگاه خود را بنویسند.

 

اگر مدرس قصد تغییر دادن شرایط تدریس خود را مثل مدت زمان هر جلسه، قیمت ، محل آموزش و... را دارد؛ موظف است این اطلاعات را در سایت بلدیاب نیز تغییر دهد و پروفیل خود را به روز کند.

 

در صورتی که مدرس به دلایل مختلف قصد تدریس خصوصی ندارد باید پروفایل و دوره‌های آموزشی خود را غیر فعال کند تا در نتایج جست و جوی کاربران نمایش داده نشود.

 

اگر شماهم قصد تدریس خصوصی و کسب درآمد از این حرفه را دارید با ثبت نام در سایت بلدیاب و تکمیل پروفایل و دوره‌های خود، امکان جذب مخاطبینی که به تدریس شما نیاز دارند و در فضای اینترنت به دنبال آن میگردند، را برای برای خود فراهم کنید.

لینک ثبت نام در سایت بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    13:51       1397/10/13
  • تعداد بازدید :
    1655
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

مقررات تدریس خصوصی

معلم خصوصی

مدرس خصوصی

انتخاب معلم خصوصی

قوانین تدریس خصوصیصابون عاج (Soap lvory)

ماجرا از این قرار بود که یکی از کارکنان کارخانه صابون سازی که محل کار خود را برای صرف نهار ترک می‌کرد دستگاه صابون سازی را به اشتباه روشن گذاشت غافل از اینکه این اشتباه به یک اختراع جالب منجر خواهد شد. مرد کارگر به کارخانه بازگشت و ترس از توبیخ باعث شد که قضیه را از دیگران پنهان کند و صابون‌های به ظاهر خراب را مخفیانه به فروش برساند. اما به زودی مشخص شد که مشتری‌ها از مصرف این صابون راضی بوده اند و می‌خواهند دوباره از این صابون‌ها استفاده کنند. بدین ترتیب کارخانه ساخت صابون‌های جدید را شروع کرد و ظرف مدت کوتاهی به شهرت جهانی رسید