تبلیغات
شما

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی

یک عنوان مناسب انتخاب کنید

عنوان یک آگهی تدریس خصوصی مهمترین رکن آن است. سعی کنید عنوانی که برای آگهی خود انتخاب میکنید جذاب، واضح و مشخص باشد. یعنی به گونه ای باشد که با خواندن عنوان آگهی مخاطب سریعا متوجه زمینه تدریس شما بشود.

 

رزومه برگ برنده شما در آگهی

اگر رزومه ای در تدریس دارید حتما در آگهی تدریس خصوصی خود وارد کنید. حتی اگر فکر میکنید رزومه چندان چشمگیری نیست بازهم وارد کنید. با نوشتن رزومه دانش آموزان بهتر میتوانند به شما اعتماد کنند و شما را به عنوان معلم خصوصی انتخاب نمایند.

 

مشخص کردن شهر و استان

برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در اینترنت اگر تدریس آنلاین ندارید حتما شهر یا شهرستان خود را مشخص نمایید تا از تماس‌های شهرهای دیگر جلوگیری کنید.

 

از کلمات کلیدی غافل نشوید

کلمات کلیدی مهمترین عنصر سئو برای موتورهای جستجو هستند. این کلمات هستند که مخاطبان هدف شما را به سوی شما جذب میکنند. انتخاب درست کلمات کلیدی گام مهمی در نوشتن آگهی تدریس خصوصی در اینترنت است. اگر نسبت به این مورد بی اهمیت باشید حتما از رقبای خود عقب میمانید. با یک جست و جوی ساده در گوگل میتوانید کلمات کلیدی مناسب آگهی خود را بیابید.

 

عکس مناسب انتخاب کنید

برای آگهی تدریس خصوصی خود عکس مناسب و جذابی انتخاب کنید. اگر امکان قراردادن عکس خود را دارید یکی از بهترین عکس‌های خود را انتخاب کنید. البته عکس انتخابی باید ساده باشد و نباید در آن آرایش یا مدل موی خاص و متفاوتی داشته باشید.

 

توضیحات هرچه بیشتر بهتر

از طولانی شدن آگهی تدریس خصوصی خود نترسید.هر چه متن آگهی شما طولانی‌تر و توضیحات بیشتری داشته باشد تاثیر بهتری هم از نظر گوگل و هم از نظر کاربران دارد. هر توضیحی در مورد خودتان و تدریستان که فکر میکنید تاثیر مثبتی میتواند داشته باشد را بنویسید.برای مثال حتی معدل دیپلم و دانشگاه

نکته مهم اینکه به هیچ وجه متن آگهی تدریس خصوصی خود را از جایی کپی نکنید. چون از نظر جست و جوی گوگل این کار امتیاز منفی برای شما خواهد داشت.

 

همه راه‌های ارتباطی خود را ثبت کنید

در ثبت اطلاعات تماس خود در آگهی تدریس خصوصی فقط به شماره موبایل اکتفا نکنید. هر راه ارتباطی دیگری که دارید مثل ایمیل، وبلاگ و همه شبکه‌های اجتماعی خود را نیز وارد کنید. این کار احتمال ارتباط گرفتن کابران با شما را بیشتر خواهد کرد.

 

هر روز به آگهی خود سربزنید

هرچه بیشتر آگهی شما مورد بازدید قرار گیرید بیشتر در نتایج جست و جوی کابران نمایش داده می‌شود. پس یکی از بازدید کنندگان همیشگی خودتان باشید!. هر زمان که وقت داشتید و به اینترنت نیز دسترسی داشتید حتما آگهی تدریس خصوصی خود را بازدید کنید. البته این بازدید نباید خیلی کوتاه باشد چون تاثیر مثبت آن از بین میرود.

 

در یک سایت معتبر آگهی تدریس خصوصی خود را ثبت کنید

وب سایت بلدیاب از معتبرترین سایتهای تدریس خصوصی است که میتوانید یک آگهی تدریس خصوصی  کامل و جامع در آن ثبت کنید و به جذب شاگرد بپردازید.

مواردی که شما در سایت بلدیاب برای آگهی تدریس خصوصی خود وارد میکنید شامل عنوان، زمان، هزینه، سطح، رزومه و توضیحات، راه ههای تماس و ... است که این اطلاعات باعث میشود کاربر شناخت کاملی نسبت به شما و تدریستان پیدا کند و راحت‌تر شما را  به عنوان معلم خصوصی  انتخاب نماید.

لینک ثبت نام و درج آگهی در سایت بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    15:32       1397/09/28
  • تعداد بازدید :
    2067
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

معلم خصوصی

لیست آموزشگاه

معرفی آموزشگاه

دوره آموزشی

آگهی تدریس خصوصی

ثبت آگهی تدریس خصوصی

روش نوشتن آگهی تدریس خصوصیجدیدترین خبرها

درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.