تبلیغات
شما

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی

نحوه نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی

یک عنوان مناسب انتخاب کنید

عنوان یک آگهی تدریس خصوصی مهمترین رکن آن است. سعی کنید عنوانی که برای آگهی خود انتخاب میکنید جذاب، واضح و مشخص باشد. یعنی به گونه ای باشد که با خواندن عنوان آگهی مخاطب سریعا متوجه زمینه تدریس شما بشود.

 

رزومه برگ برنده شما در آگهی

اگر رزومه ای در تدریس دارید حتما در آگهی تدریس خصوصی خود وارد کنید. حتی اگر فکر میکنید رزومه چندان چشمگیری نیست بازهم وارد کنید. با نوشتن رزومه دانش آموزان بهتر میتوانند به شما اعتماد کنند و شما را به عنوان معلم خصوصی انتخاب نمایند.

 

مشخص کردن شهر و استان

برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در اینترنت اگر تدریس آنلاین ندارید حتما شهر یا شهرستان خود را مشخص نمایید تا از تماس‌های شهرهای دیگر جلوگیری کنید.

 

از کلمات کلیدی غافل نشوید

کلمات کلیدی مهمترین عنصر سئو برای موتورهای جستجو هستند. این کلمات هستند که مخاطبان هدف شما را به سوی شما جذب میکنند. انتخاب درست کلمات کلیدی گام مهمی در نوشتن آگهی تدریس خصوصی در اینترنت است. اگر نسبت به این مورد بی اهمیت باشید حتما از رقبای خود عقب میمانید. با یک جست و جوی ساده در گوگل میتوانید کلمات کلیدی مناسب آگهی خود را بیابید.

 

عکس مناسب انتخاب کنید

برای آگهی تدریس خصوصی خود عکس مناسب و جذابی انتخاب کنید. اگر امکان قراردادن عکس خود را دارید یکی از بهترین عکس‌های خود را انتخاب کنید. البته عکس انتخابی باید ساده باشد و نباید در آن آرایش یا مدل موی خاص و متفاوتی داشته باشید.

 

توضیحات هرچه بیشتر بهتر

از طولانی شدن آگهی تدریس خصوصی خود نترسید.هر چه متن آگهی شما طولانی‌تر و توضیحات بیشتری داشته باشد تاثیر بهتری هم از نظر گوگل و هم از نظر کاربران دارد. هر توضیحی در مورد خودتان و تدریستان که فکر میکنید تاثیر مثبتی میتواند داشته باشد را بنویسید.برای مثال حتی معدل دیپلم و دانشگاه

نکته مهم اینکه به هیچ وجه متن آگهی تدریس خصوصی خود را از جایی کپی نکنید. چون از نظر جست و جوی گوگل این کار امتیاز منفی برای شما خواهد داشت.

 

همه راه‌های ارتباطی خود را ثبت کنید

در ثبت اطلاعات تماس خود در آگهی تدریس خصوصی فقط به شماره موبایل اکتفا نکنید. هر راه ارتباطی دیگری که دارید مثل ایمیل، وبلاگ و همه شبکه‌های اجتماعی خود را نیز وارد کنید. این کار احتمال ارتباط گرفتن کابران با شما را بیشتر خواهد کرد.

 

هر روز به آگهی خود سربزنید

هرچه بیشتر آگهی شما مورد بازدید قرار گیرید بیشتر در نتایج جست و جوی کابران نمایش داده می‌شود. پس یکی از بازدید کنندگان همیشگی خودتان باشید!. هر زمان که وقت داشتید و به اینترنت نیز دسترسی داشتید حتما آگهی تدریس خصوصی خود را بازدید کنید. البته این بازدید نباید خیلی کوتاه باشد چون تاثیر مثبت آن از بین میرود.

 

در یک سایت معتبر آگهی تدریس خصوصی خود را ثبت کنید

وب سایت بلدیاب از معتبرترین سایتهای تدریس خصوصی است که میتوانید یک آگهی تدریس خصوصی  کامل و جامع در آن ثبت کنید و به جذب شاگرد بپردازید.

مواردی که شما در سایت بلدیاب برای آگهی تدریس خصوصی خود وارد میکنید شامل عنوان، زمان، هزینه، سطح، رزومه و توضیحات، راه ههای تماس و ... است که این اطلاعات باعث میشود کاربر شناخت کاملی نسبت به شما و تدریستان پیدا کند و راحت‌تر شما را  به عنوان معلم خصوصی  انتخاب نماید.

لینک ثبت نام و درج آگهی در سایت بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    15:32       1397/09/28
  • تعداد بازدید :
    1146
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

معلم خصوصی

لیست آموزشگاه

معرفی آموزشگاه

دوره آموزشی

آگهی تدریس خصوصی

ثبت آگهی تدریس خصوصی

روش نوشتن آگهی تدریس خصوصیدلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها - بازاریابی ضعیف

شناختن مخاطبین هدف و فهمیدن این‌که چطور باید توجه آن‌ها را جلب کرد و آن‌ها را تبدیل به راهنما و در نهایت مشتری ساخت، یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که یک کسب‌وکار موفق به آن نیاز دارد. ولی ناتوانی در بازاریابی هم یکی از خصوصیات مشترک میان موسسانی است که به کدنویسی یا تولید محصول علاقه دارند، اما ایده‌ تبلیغ محصول چندان برایشان آشنا نیست.

استارت‌آپ Overto این‌طور توضیح داده: «مرز باریک میان مرگ و زندگی یک شرکت اینترنتی، تعداد کاربران آن است. در بازه‌ اولیه، این تعداد به شکل سیستماتیک رشد می‌کند. بعد به سقفی می‌رسیم که رسیدن به آن برایمان اصلا سخت نبوده. ولی دیگر وقت آن است که کمی بازاریابی انجام دهیم. متاسفانه هیچ‌کدام از ما در این کار مهارتی نداشتیم. حتی بدتر، هیچ‌کس فرصتی برای پر کردن این شکاف خالی نداشت. پس حتی اگر مسئله‌ اول را حل می‌کردیم، این مورد خودبخود جلوی ما را می‌گرفت.»