تبلیغات
شما

چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم؟

چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم؟

اگر به تازگی گام در عرضه آموزش و به خصوص تدریس خصوصی گذاشته اید، مهمترین دغدغه شما به عنوان یک مدرس، حتما" جذب شاگر و نحوه جذب شاگرد می باشد.راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که در اینجا به صورت مختصر درباره آنها صحبت می‌کنیم.امیدواریم در آخر جواب خوبی برای سوال خود داشته باشید.

با مقالات آموزشی بلدیاب همراه باشید

 

از خودتان شروع کنید

مهارت‌های تدریس در زندگی هر کسی می‌تواند کارامد باشد؛ بنابراین برای همه‌ی ما لازم است بدانیم چگونه تدریس کنیم. اگر احساس می‌کنید در برقراری ارتباط، رساندن منظورتان به دیگران، یا مطرح‌ کردن خواسته‌هایتان به گونه‌ای که مورد توجه واقع شوند مشکل دارید،این مشکلات را برطرف کنید. تسلط خودرا در دروسی که ارائه می‌دهید بالا ببرید و از روش‌های تدریس جذاب استفاده کنید. به این طریق شما میتوانید شاگردانتان را برای خود حفظ کنید و آنها برای جلسات بعدی باز با شما تماس بگیرند.

 

از شاگردانتان استفاده کنید

هیچ تبلیغی به اندازه تبلیغ دهان به دهان نمیتواند برای شما کار آمد باشد.از شاگردانتان بخواهید شما را به دوستانشان که نیاز به تدریس خصوصی دارند معرفی کنند.که البته شرط نتیجه گرفتن از این روش رعایت مورد قبل یعنی ارائه تدرس خوب می‌باشد.

 

ارتباط شبکه‌ای داشته باشید

یکی از راهکار‌های مناسب برای جذب شاگرد خصوصی این است که با سایر همکارانتان در این زمینه، همکاری داشته باشید و از تجربیات آنها در این زمینه استفاده کنید.

در کانال‌ها و گروهای معرفی اساتید خصوصی عضو شوید و حضور فعال داشته باشید.همچنین عضویت در صفحات اینستاگرام که در این ضمینه فعالیت میکنند میتواند در جذب شاگرد برای شما بسیار مؤثر باشد.

 

تراکت پخش کنید

پخش کردن تراکت اگرچه شاید روش قدیمی به نظر برسد؛ اما هنوز کارآیی دارد. البته برای نوشتن تراکت تبلیغلتی تدریس خصوصی، حتما اول یک متن تبلیغاتی خوب تهیه کنید. چرا که نوشتن یک متن تبلیغاتی درست می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.در پخش تراکت موضوع مهم محل مناسب توزیع است. هدفمند تراکت‌های خودرا پخش کنید ، مثلا نزدیک مدارس و دانشگاها و در ساعات تعطیلی دانش آموزان.

 

با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید

این روش میتواند برای شما مؤثر باشد مخصوصا اگر تازه کار هستید و لی نمیتوانید انتظار کسب درآمد زیادی از این روش داشته باشید.چون درصد زیادی از حق تدریس خودرا باید به آموزشگاه بپردازید.

 

تبلیغ در روزنامه‌ها و مجلات 

در روزنامه، مجلات و نیازمندی‌ها هم میتواتنید تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید ولی هزینه‌های گذاف آن ممکن است برای شما اصلا صرفه نباشد و یا سود بسیار ناچیزی عایدتان شود.

 

از سایت‌های معرفی اساتید خصوصی کمک بگیرید

امروزه با گسترش استفاده قشرهای مختلف از اینترنت بهترین راه جذب شاگرد، استفاده از وب سایت‌های معرفی اساتید خصوصی است. شما به این طرق با طیف گسترده مخاطبین هدف خود روبرو خواهید شد. مخاطبینی که خود به دنبال معلم خصوصی هستند و از طرق جست و جو در اینترنت شما را به راحتی پیدا خواهند کرد.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    13:24       1397/05/29
  • تعداد بازدید :
    492
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

جذب شاگرد

تدریس خصوصی

تدریس
دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها - توسعه جغرافیایی غلط

موقعیت جغرافیایی از چند جهت مهم است. اولین نکته این است که باید میان مفهوم استارت‌آپ و موقعیت جغرافیایی آن هماهنگی وجود داشته باشد. 

استارت‌آپ Meetro این‌طور اعلام کرده است: «ما محصول خود را ارائه دادیم و آن را به تمامی دوستان خود در شیکاگو معرفی کردیم. بعد به مهم‌ترین روزنامه‌های محلی سفارش دادیم تا مقالات خوب و دقیقی در مورد محصول بنویسند. همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت... اما خیلی زود متوجه یک مشکل شدیم و آن هم این‌که اگر ۱۰۰ کاربر فعال در شیکاگو داری، دلیل نمی‌شود که بیشتر از یکی دو کاربر در میلواکی داشته باشی که فقط چند صد کیلومتر با ما فاصله دارد؛ دیگر چه برسد به نیویورک و سان‌فرانسیسکو. نرم‌افزار و مفهوم ما نمی‌توانست از حد مرزهای فیزیکی خود فراتر برود.»

موقعیت جغرافیایی، دلیل شکست برخی از تیم‌های دورکاری هم بوده است. کلید کار این است که اگر تیم شما قرار است از راه دور کار کند، باید راه ارتباطی موثری پیدا کنید؛ در غیر این‌صورت، فقدان همکاری تیمی و برنامه‌ریزی منجر به شکست خواهد شد. استارت‌آپ Devver این‌طور نوشته است: «مهم‌ترین مشکل تیم‌های دورکاری، مسایل اداری است. مدیریت لیست حقوقی، بیکاری، بیمه و غیره در سراسر یک استان خیلی سخت است... و اگر تیم خیلی کوچک باشد، فقط مایه‌ دردسر و اتلاف وقت است.»