تبلیغات
شما

استخدام معلم خصوصی

استخدام معلم خصوصی

برای استخدام معلم خصوصی چه باید کرد؟

هنگامی که یک معلم خصوصی برای استخدام پیدا کردید، به موردهای زیر توجه کنید:

- در باره‌ی دستمزد صحبت کنید.

- جدول زمانی تعیین کنید.

- مدت زمان هر جلسه را تعیین کنید.

- محل برگزاری جلسه‌های تدریس را تعیین کنید.

- طول دوره‌ی آموزشی را تعیین کنید، برای مثال تا زمان کارنامه‌ی نوبت بعد

 

تدریس خصوصی اغلب یک تعهد کوتاه مدت است. اما اگر مایلید که برای طولانی مدت معلم خصوصی استخدام کنید، به طور مرتب با معلم کلاس درباره‌ی اثرهای تدریس خصوصی برپیشرفت درسی فرزندتان صحبت کنید.

 

یک معلم خصوصی خوب باید:

- با معلم مدرسه‌ی کودکتان مشورت کند.

- از برنامه‌ی آموزشی مدرسه حمایت و آن را تقویت کند.

- در طول جلسه‌های تدریس خود به پیشرفت مهارتهای فرزندتان کمک کند.

- به فرزندتان کمک کند که مهارتهای مطالعه گری و سازماندهی خود را تقویت کند.

- هرگز تکلیفهای درسی فرزندتان را برای او انجام ندهد.

- همواره در فهم بهتر تکلیفهای درسی و در تکمیل آنها به فرزندتان کمک کند.

- اگر تکلیف درسی به فرزندتان داده نشده باشد، تمرینهایی تدوین کند تا درسهای کلاسی او را تقویت کند.

 

آیا لازم است که معلم خصوصی استخدام کنیم؟

برخی از دانش آموزان به حمایت فردی نیاز بیشتری دارند. اما تدریس خصوصی تنها با مشارکت فعال دانش آموز می‌تواند موفقیت آمیز باشد. اگر دانش آموز تا جلسه‌ی سوم یا چهارم با معلم خصوصی خود همکاری مناسبی برقرار نکند، آن معلم خصوصی ممکن است برای فرزند شما مناسب نباشد.

 

چگونه معلم خصوصی پیدا کنیم؟

از آموزگار کلاسی فرزندتان بپرسید که آیا به نظر او فرزندتان نیاز به معلم خصوصی دارد یا نه. اگر او پاسخ "مثبت" دهد، از او بپرسید که آیا می‌تواند کسی را توصیه کند. مهم است بدانیم که آموزگاران نمی‌توانند به دانش آموزان کلاس خود تدریس خصوصی بدهند.

تدریس خصوصی حتما باید توسط معلم دیگری انجام شود.یکی از راههایی که شما میتوانید معلم خصوصی مناسب برای فرزندانتان بیابید سایت‌های معرفی اساتید خصوصی هستند.مدرسینی که وقت، آمادگی و مهارتهای لازم را برای تدریس خصوصی دارند مشخصات و اطلاعات تماس خود را در این سایت‌ها ثبت میکنند تا کسانی که نیاز به معلم خصوصی دارند بتوانند برای رفع نیاز‌های آموزشی خود به آنها مراجعه کنند. سایت بلدیاب یک مرجع کامل از اساتید خصوصی و دوره‌های آموزشی در هر مقطع تحصیلی و حتی رشته‌های غیر درسی است که شما میتوانید به وسیله آن به راحتی معلم خصوصی مناسب خود را پیدا کنید.

 

هنگام استخدام معلم خصوصی چه باید کرد؟

- مطمئن شوید که معلم خصوصی واجد شرایط لازم (سلامت اخلاقی، تسلط بر دروس، صبر و شکیبایی) است.

- از معلم خصوصی مورد نظر بخواهید که اطلاعات تماس خود و معرف خود را به شما بدهد.

- اگر شما و فرزندتان از آن معلم خصوصی راضی بودید، به او نام مدرسه و آموزگار فرزندتان را بدهید، تا او بتواند با آموزگار کلاسی تماس بگیرد و در مورد برنامه‌ی درسی تقویتی فرزندتان صحبت کنند.

- در مورد زمان تدریس مناسب برای معلم، دانش آموز و خودتان با یکدیگر صحبت کنید. اگر معلم خصوصی در خانه‌ی شما به تدریس می‌پردازد، این کار باید در زمانی باشد که یکی از والدین در خانه هستند.

- در مورد هزینه صحبت کنید. حق تدریس از یک منطقه به منطقه‌ی دیگر متفاوت است. تدریس انفرادی و سر خانه به طور معمول از دیگر گونه‌های تدریس تقویتی گرانتر است.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    10:57       1397/09/08
  • تعداد بازدید :
    527
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

معلم خصوصی

مدرس خصوصی

دوره آموزشی

استخدام مدرسدرخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.