تبلیغات
شما

خودتان را تشویق کنید

خودتان را تشویق کنید

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که دانش‌آموزانی که در درس‌ها و آزمون‌ها موفق‌اند چه‌کار می‌کنند؟ چگونه مطالعه می‌کنند؟

یک دانش‌آموز خوب و موفق برای درس خواندن و مطالعه برنامه‌ریزی می‌کند و تکمیل دفتر برنامه‌ریزی را در اولویت کارش قرار می‌دهد و عادت دارد ساعات مطالعه‌ی خود را در این دفتر یادداشت کند. در پایان هر هفته ساعات مطالعه‌اش را جمع می‌زند و آن را با هفته‌های قبل مقایسه می‌کند تا خودش را بهتر بشناسد.

او هر هفته با گرفتن تصمیمات مثبت موفقیت‌های کوچک خود را به پیروزی‌های بزرگ تبدیل می‌کند. از اشتباهاتش درس می‌گیرد و هر روز با جایگزین کردن روش‌های صحیح به هدفش نزدیک‌تر می‌شود. خلاقیت مهم‌ترین ویژگی افراد مثبت‌اندیش است. آن‌ها هر روز ایده‌ای تازه برای رفع اشکالات خود دارند و با اندیشیدن به هدفشان و جایگاهی که در آینده خواهند داشت هر روز انگیزه‌ای نو دارند.

همه‌ی ما می‌توانیم تمام این ویژگی‌های مثبت را داشته باشیم. فقط کافی است خودتان را تشویق کنید و برای کسب موفقیت آماده شوید.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    14:26       1397/06/10
  • تعداد بازدید :
    166
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

اولیا

تدریس

مطالعه

تکالیف مدرسه

فیزیک

شیمی
دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها - ناتوانی در چرخش

تقریبا ۷ درصد از استارت‌آپ‌ها، شکست خود را ناشی از «روی برنگرداندن سریع» از یک محصول بد، استخدام بد یا تصمیم بد می‌دانند. گیر کردن یا دست نکشیدن از یک ایده‌ بد می‌تواند منابع و پول را هدر دهد و در عین حال باعث سرخوردگی کارمندان به دلیل عدم پیشرفت شود.

کیث نوواک در مورد شکست Imercive نوشته است: «ما در میانه‌ روی برگرداندن گیر کرده بودیم؛ میان یک استراتژی که می‌دانستیم جواب نمی‌دهد و یکی که می‌دانستیم موفق می‌شود، اما نمی‌توانستیم با تمام توان آن را دنبال کنیم. چنین موقعیتی هم از لحاظ حرفه‌ای و هم شخصی خیلی سخت بود. همه از این سرخورده بودیم که نمی‌توانستیم درست استراتژی خود را دنبال کنیم. هر روزی که بدون پیشرفت می‌گذشت، یک قدم به شکست اولین استارت‌آپم نزدیک‌تر می‌شدم. با این‌که تمام تلاشمان را کردیم تا از این مرحله عبور کنیم، نتوانستیم شتاب لازم را پیدا کنیم.»