تبلیغات
شما

خودتان را تشویق کنید

خودتان را تشویق کنید

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که دانش‌آموزانی که در درس‌ها و آزمون‌ها موفق‌اند چه‌کار می‌کنند؟ چگونه مطالعه می‌کنند؟

یک دانش‌آموز خوب و موفق برای درس خواندن و مطالعه برنامه‌ریزی می‌کند و تکمیل دفتر برنامه‌ریزی را در اولویت کارش قرار می‌دهد و عادت دارد ساعات مطالعه‌ی خود را در این دفتر یادداشت کند. در پایان هر هفته ساعات مطالعه‌اش را جمع می‌زند و آن را با هفته‌های قبل مقایسه می‌کند تا خودش را بهتر بشناسد.

او هر هفته با گرفتن تصمیمات مثبت موفقیت‌های کوچک خود را به پیروزی‌های بزرگ تبدیل می‌کند. از اشتباهاتش درس می‌گیرد و هر روز با جایگزین کردن روش‌های صحیح به هدفش نزدیک‌تر می‌شود. خلاقیت مهم‌ترین ویژگی افراد مثبت‌اندیش است. آن‌ها هر روز ایده‌ای تازه برای رفع اشکالات خود دارند و با اندیشیدن به هدفشان و جایگاهی که در آینده خواهند داشت هر روز انگیزه‌ای نو دارند.

همه‌ی ما می‌توانیم تمام این ویژگی‌های مثبت را داشته باشیم. فقط کافی است خودتان را تشویق کنید و برای کسب موفقیت آماده شوید.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    14:26       1397/06/10
  • تعداد بازدید :
    102
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

اولیا

تدریس

مطالعه

تکالیف مدرسه

فیزیک

شیمی
هفت قلم آرایش

گویند که آرایش بانوان در ایران باستان بر هفت خط یا هفت رج بوده است. پیشینه آرایش زن در ایران به دوران فرانک مادر فریدون (دوران مادر سالاری) بازمیگردد.


"هفت قلم آرایش" که از آن سخن به میان میرود به شرح زیر است:

نخست : حنا
دوم : بند
سوم  : وسمه
چهارم : سرمه
پنجم : سرخاب
ششم : سفیداب
و هفتم : خال