تبلیغات
شما

ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ ایده‌آل باید داشته باشد

ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ ایده‌آل باید داشته باشد

همان‌طور که همه ما می‌دانیم یک کافی شاپ برای ایده‌آل بودن یک سری ویژگی‌ها باید داشته باشد. اما این ویژگی‌ها چیست؟ در این مطلب به ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ خوب باید داشته باشد می‌پردازیم.

با مقالات آموزشی بلدیاب همراه باشید

 

یک کافی شاپ ایده‌آل قهوه عالی سرو می‌کند

اولین چیزی که یک کافی شاپ را به شهرت می‌رساند قهوه‌ای است که سرو می‌کند. قهوه باید تازه و درجه یک باشد. هم‌چنین اطلاع از نحوه آماده کردن قهوه تاثیر بسزایی در طعم و مزه آن دارد.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل تجهیزات مناسب دارد

اگر بهترین نوع قهوه را داشته باشید شاید با هر دستگاه قهوه سازی بتوان خوش طعم‌ترین قهوه را آماده کرد. اما بهتر است از تجهیزات به روز و پیشرفته که گنجایش بیش‌تری دارند استفاده کنید. سر آشپز‌های حرفه‌ای همیشه از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تهیه غذا استفاده می‌کنند.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل فضای صمیمی دارد

فضای یک کافی شاپ صمیمی را چگونه تصور می‌کنید؟ آیا به دنبال فضای مدرن و جوان پسند هستید؟ قبل از هر کاری باید در مورد فضای داخلی کافی شاپ تصمیم‌گیری کنید. دکوراسیون داخلی  و نمای کافی شاپ در جلب نظر مشتری بسیار مهم است.

 

 

یک کافی شاپ ایده‌آل میز و صندلی راحت و زیبا دارد

اگرچه انتخاب میز و صندلی در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد، اما ظرافت‌های خاصی هم دارد. انتخاب میز و صندلی راحت می‌تواند زمان بیش‌تری مشتریان را در کافی شاپ نگه دارد و این یعنی سفارش قهوه بیش‌تر. 

 

یک کافی شاپ ایده‌آل اینترنت وای فای رایگان دارد

ارائه اینترنت وای فای رایگان تکمیل کننده یک کافی شاپ ایده‌آل امروزی است. اینترنت جزء جدایی ناپذیر انسان‌های قرن بیست و یکم شده و ما به اینترنت وابسته شده‌ایم. بنابراین داشتن اینترنت وای فای در کافی شاپ بسیار مهم است. در واقع وای فای پر سرعت به معنی ماندن بیش‌تر مشتری در کافی شاپ و سفارش بیش‌تر است.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل محل شارژ موبایل دارد

همان‌طور که ما به قهوه برای شارژ شدن نیاز داریم موبایل‌هایمان هم به برق برای شارژ شدن نیاز دارند. هیچ چیز بدتر از آن نیست که به یک کافی شاپ برویم و هیچ محلی برای شارژ موبایل نداشته باشد. زمان طراحی کافی شاپ حتما باید محلی برای شارژ موبایل تعبیه کرد.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل منوی سفارش بی نظیری دارد

البته که همه مشتریانی که به کافی شاپ می‌روند قصد نوشیدن قهوه ندارند. بنابراین گزینه‌های دیگری مانند انواع کیک و شیرینی و چای را هم در لیست خود قرار دهید. اما قانون اول را هیچ‌وقت فراموش نکنید؛ همیشه بهترین قهوه را سرو کنید.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل نوشیدنی ویژه کافی شاپ دارد

خواه برند کافی شاپ متعلق به خودتان است و یا شعبه‌ای از یک کافی شاپ معروف هستید باید نوشیدنی ویژه خود را داشته باشید. مشتریان، کافی شاپ شما را، با نوشیدنی ویژه‌ای که دارید می‌شناسند.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل در سرو قهوه تنوع زیادی دارد

میلیون‌ها نوع ترکیب برای آماده سازی قهوه وجود دارد. هر مشتری ذائقه خاصی دارد و ترجیح می‌دهد قهوه به شکل خاصی آماده شود. بنابراین برای برآورده سازی نیاز مشتریان ترکیبات متنوعی از قهوه ارائه دهید.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل باید یک کسب و کار موفق باشد

قبل از هر چیزی باید به یاد داشته باشید که کافی شاپ کسب و کار شماست. کافی شاپ یک کسب و کار است. اگر چه ممکن است در ابتدای کار عشق و علاقه به نظر برسد، اما هیچ عشق و علاقه‌ای نباید شما را در قرض و بدهی غوطه‌ور سازد. بهترین راهکار برای مقروض نبودن اداره کافی شاپ به شیوه کاملا کارآمد و اقتصادی است. البته این بدان معنا نسیت که باید کیفیت نوشیدنی‌ها را پایین آورد.

منبع : irangan

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    19:59       1396/02/31
  • تعداد بازدید :
    3057
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

آموزش کافی شاپ

کافی شاپ ایده آل

آموزش کسب و کار

ویژگی‌های کافی شاپ
درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.