تبلیغات
شما

ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ ایده‌آل باید داشته باشد

ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ ایده‌آل باید داشته باشد

همان‌طور که همه ما می‌دانیم یک کافی شاپ برای ایده‌آل بودن یک سری ویژگی‌ها باید داشته باشد. اما این ویژگی‌ها چیست؟ در این مطلب به ویژگی‌هایی که یک کافی شاپ خوب باید داشته باشد می‌پردازیم.

با مقالات آموزشی بلدیاب همراه باشید

 

یک کافی شاپ ایده‌آل قهوه عالی سرو می‌کند

اولین چیزی که یک کافی شاپ را به شهرت می‌رساند قهوه‌ای است که سرو می‌کند. قهوه باید تازه و درجه یک باشد. هم‌چنین اطلاع از نحوه آماده کردن قهوه تاثیر بسزایی در طعم و مزه آن دارد.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل تجهیزات مناسب دارد

اگر بهترین نوع قهوه را داشته باشید شاید با هر دستگاه قهوه سازی بتوان خوش طعم‌ترین قهوه را آماده کرد. اما بهتر است از تجهیزات به روز و پیشرفته که گنجایش بیش‌تری دارند استفاده کنید. سر آشپز‌های حرفه‌ای همیشه از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تهیه غذا استفاده می‌کنند.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل فضای صمیمی دارد

فضای یک کافی شاپ صمیمی را چگونه تصور می‌کنید؟ آیا به دنبال فضای مدرن و جوان پسند هستید؟ قبل از هر کاری باید در مورد فضای داخلی کافی شاپ تصمیم‌گیری کنید. دکوراسیون داخلی  و نمای کافی شاپ در جلب نظر مشتری بسیار مهم است.

 

 

یک کافی شاپ ایده‌آل میز و صندلی راحت و زیبا دارد

اگرچه انتخاب میز و صندلی در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد، اما ظرافت‌های خاصی هم دارد. انتخاب میز و صندلی راحت می‌تواند زمان بیش‌تری مشتریان را در کافی شاپ نگه دارد و این یعنی سفارش قهوه بیش‌تر. 

 

یک کافی شاپ ایده‌آل اینترنت وای فای رایگان دارد

ارائه اینترنت وای فای رایگان تکمیل کننده یک کافی شاپ ایده‌آل امروزی است. اینترنت جزء جدایی ناپذیر انسان‌های قرن بیست و یکم شده و ما به اینترنت وابسته شده‌ایم. بنابراین داشتن اینترنت وای فای در کافی شاپ بسیار مهم است. در واقع وای فای پر سرعت به معنی ماندن بیش‌تر مشتری در کافی شاپ و سفارش بیش‌تر است.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل محل شارژ موبایل دارد

همان‌طور که ما به قهوه برای شارژ شدن نیاز داریم موبایل‌هایمان هم به برق برای شارژ شدن نیاز دارند. هیچ چیز بدتر از آن نیست که به یک کافی شاپ برویم و هیچ محلی برای شارژ موبایل نداشته باشد. زمان طراحی کافی شاپ حتما باید محلی برای شارژ موبایل تعبیه کرد.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل منوی سفارش بی نظیری دارد

البته که همه مشتریانی که به کافی شاپ می‌روند قصد نوشیدن قهوه ندارند. بنابراین گزینه‌های دیگری مانند انواع کیک و شیرینی و چای را هم در لیست خود قرار دهید. اما قانون اول را هیچ‌وقت فراموش نکنید؛ همیشه بهترین قهوه را سرو کنید.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل نوشیدنی ویژه کافی شاپ دارد

خواه برند کافی شاپ متعلق به خودتان است و یا شعبه‌ای از یک کافی شاپ معروف هستید باید نوشیدنی ویژه خود را داشته باشید. مشتریان، کافی شاپ شما را، با نوشیدنی ویژه‌ای که دارید می‌شناسند.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل در سرو قهوه تنوع زیادی دارد

میلیون‌ها نوع ترکیب برای آماده سازی قهوه وجود دارد. هر مشتری ذائقه خاصی دارد و ترجیح می‌دهد قهوه به شکل خاصی آماده شود. بنابراین برای برآورده سازی نیاز مشتریان ترکیبات متنوعی از قهوه ارائه دهید.

 

یک کافی شاپ ایده‌آل باید یک کسب و کار موفق باشد

قبل از هر چیزی باید به یاد داشته باشید که کافی شاپ کسب و کار شماست. کافی شاپ یک کسب و کار است. اگر چه ممکن است در ابتدای کار عشق و علاقه به نظر برسد، اما هیچ عشق و علاقه‌ای نباید شما را در قرض و بدهی غوطه‌ور سازد. بهترین راهکار برای مقروض نبودن اداره کافی شاپ به شیوه کاملا کارآمد و اقتصادی است. البته این بدان معنا نسیت که باید کیفیت نوشیدنی‌ها را پایین آورد.

منبع : irangan

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    19:59       1396/02/31
  • تعداد بازدید :
    1425
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

آموزش کافی شاپ

کافی شاپ ایده آل

آموزش کسب و کار

ویژگی‌های کافی شاپ
چرا حضرت موسی (ع)،جنازه یوسف نبی (ع) را از مصر به فلسطین انتقال داد؟

چون یوسف از دنیا رفت، او را در تابوتى از سنگ مرمر نهاده و میان رود نیل دفن کردند و علتش این بود که چون یوسف از دنیا رفت، مردم مصر به نزاع برخاسته و هر دسته اى مى خواستند تا جنازه آن حضرت را در محله خود دفن کنند و از برکت آن پیکر مطهر بهره‌مند گردند و سرانجام مصلحت دیدند جنازه را در رود نیل دفن کنند تا آب نیل از روى آن بگذرد و به همه شهر برسد و تا مردم در این بهره یکسان باشند و برکت آن جنازه به طور مساوى به همه مردم برسد و این قبر تا زمان حضرت موسى (ع) هم چنان در رود نیل بود تا وقتى که آن حضرت بیامد و او از نیل بیرون آورد و به فلسطین برد.