تبلیغات
شما

آموزش قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

آموزش قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

برخی از پیامک‌های تبلیغاتی که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی هاارسال می‌شوند اغلب حاوی مطالبی غیرواقعی و با محتوای جعلی می‌باشند،وبیشتر مزاحمت ایجاد می‌کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات.برخی از این پیامک‌ها نیز با ارائه اطلاعات نادرست ما را ترغیب می‌کنند که در مسابقات پیامکی شرکت کنیم که اینگونه پیامک‌ها می‌توانند سرقت اطلاعات مالی و شخصی ما را نیز به همراه د اشته باشند.

روش‌های قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

حال با وجود راه حل‌های ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می‌توانید از مزاحمت پیامک‌های تبلیغاتی خلاص شوید.

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک‌های تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند.

با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی  با رضایت مشتری، سامانه ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد «1» را به شماره 8999 ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *8999# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می‌توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را ابراز کنند.

اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می‌تواند با ارسال عدد «2» به شماره 8999 نسبت به فعال سازی آن اقدام کند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام‌های اطلاع رسانی خدمات و سرویس‌های این اپراتور را دریافت می‌کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می‌توانند عدد «2» را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن‌ها لغو شود.هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.همچنین  می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 711 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایند.

 

طرح سامانه 8282 ایرانسل:

زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی 8282 ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می‌کند، برای غیر فعال کردن این پیامک‌ها مراحل زیر را اجرا کنید.

1-با خط خود یک پیامک به 131 فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.

2-به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.

3- در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد  نمایید.

2-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته‌های من”  همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

 

طرح سامانه 8686 ایرانسل:

اگر  از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می‌کنید، عبارت laghv pishvaz  یا laghv را به  شماره 8686 ارسال کنید.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    15:33       1395/10/26
  • تعداد بازدید :
    1560
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

پیامک تبیلغاتی

تبلیغات ایرانسل

تبلیغات همراه اول

اس ام اس تبلیغاتی

حذف اس ام اس
درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.