تبلیغات
شما

آموزش قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

آموزش قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

برخی از پیامک‌های تبلیغاتی که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی هاارسال می‌شوند اغلب حاوی مطالبی غیرواقعی و با محتوای جعلی می‌باشند،وبیشتر مزاحمت ایجاد می‌کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات.برخی از این پیامک‌ها نیز با ارائه اطلاعات نادرست ما را ترغیب می‌کنند که در مسابقات پیامکی شرکت کنیم که اینگونه پیامک‌ها می‌توانند سرقت اطلاعات مالی و شخصی ما را نیز به همراه د اشته باشند.

روش‌های قطع کردن پیامک‌های تبلیغاتی

حال با وجود راه حل‌های ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می‌توانید از مزاحمت پیامک‌های تبلیغاتی خلاص شوید.

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک‌های تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آن را تقاضا کنند.

با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی  با رضایت مشتری، سامانه ای در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول درصورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی عدد «1» را به شماره 8999 ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *8999# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می‌توانند با مرکز اطلاع رسانی 9991 تماس گرفته و درخواست خود را ابراز کنند.

اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند می‌تواند با ارسال عدد «2» به شماره 8999 نسبت به فعال سازی آن اقدام کند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل) اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام‌های اطلاع رسانی خدمات و سرویس‌های این اپراتور را دریافت می‌کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می‌توانند عدد «2» را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن‌ها لغو شود.هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.همچنین  می توانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره 711 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایند.

 

طرح سامانه 8282 ایرانسل:

زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی 8282 ایرانسل را فعال کرده اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می‌کند، برای غیر فعال کردن این پیامک‌ها مراحل زیر را اجرا کنید.

1-با خط خود یک پیامک به 131 فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل به شما ارسال شود.

2-به سایت ویترین ایرانسل رفته (Vitrin.irancell.ir) و در بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید.

3- در بخش شناسه شماره موبایل خود را به صورت ********9893 وارد نمایید و در بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد  نمایید.

2-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته و در قسمت “شارژ خودکار- بسته‌های من”  همه طرحهایی که فعال کرده اید لغو اشتراک کنید.

 

طرح سامانه 8686 ایرانسل:

اگر  از شماره 8686 ایرانسل پیامکی دریافت می‌کنید، عبارت laghv pishvaz  یا laghv را به  شماره 8686 ارسال کنید.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    15:33       1395/10/26
  • تعداد بازدید :
    558
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

پیامک تبیلغاتی

تبلیغات ایرانسل

تبلیغات همراه اول

اس ام اس تبلیغاتی

حذف اس ام اس
آرام کردن نوزاد در حال گریه

وقتی یک نوزاد در حال گریه است با صدای ش….ش…. شما آرام می‌شود به این دلیل که صدای آبی که اطراف نوزاد در شکم مادر است را برایش تداعی می‌کند، در ضمن این یکی ازدلایلی است که چرا صدای ساحل دریا به انسان آرامش می‌دهد.