تبلیغات
شما

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟

چگونه برای تدریس خصوصی تبلیغ کنیم؟

 

آگهی زدن در روزنامه‌ها و نیازمندی ها

با آگهی زدن در روزنامه می‌توانید مخاطبینی که هنوز پیگیر خرید و مطالعه روزنامه هستند و به تدریس خصوصی شما نیاز دارند را جذب کنید. ولی این روش فقط در موقع امتحانات میتواند مؤثر باشد، چون به غیر از زمان امتحانات کسی در روزنامه و نیازمندی‌ها به دنبال استاد خصوصی نمیگردد.

 

داشتن کارت ویزیت جذاب

می توانید یک کارت ویزیت جذاب و باکیفیت برای خود چاپ کنید و آن را به هرکسی که فکر میکنید روزی ممکن است به تدریس شما نیاز داشته باشد بدهید. البته مشتریان فعلی خود را فراموش نکنید. آنها هم باید این کارت ویزیت را داشته باشند تا در صورت نیاز دوباره به تدریس خصوصی بتوانند با شما تماس بگیرند.

 

تراکت تدریس خصوصی خود را پخش کنید

پخش کردن تراکت اگرچه دیگر یک روش قدیمی و ناکارآمد به نظر می‌رسد؛ اما اگر به روش درست و در مکان‌های مناسب پخش شود میتواند مفید واقع شود. البته برای نوشتن تراکت تبلیغاتی تدریس خصوصی، حتما اول یک متن تبلیغاتی خوب تهیه کنید. چرا که نوشتن یک متن تبلیغاتی درست می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.در پخش تراکت موضوع مهم دیگر محل مناسب توزیع است. تراکت‌های خودرا هدفمند پخش کنید؛ مثلا نزدیک مدارس و دانشگاها و در ساعات تعطیلی دانش آموزان و دانشجوها.

 

با سایر مدرسین رشته‌های دیگر در همکاری باشید

برای جذب شاگر خصوصی بیشتر یکی از راه‌ها تعامل و همکاری با سایر مدرسین خصوصی است. برای مثال شما زبان تدریس میکنید. اگر تدریس شما خوب باشد و شاگردان کار شما را قبول داشته باشند این احتمال زیاد است که اگر برای درس دیگری هم نیاز مدرس خصوصی داشته باشند از شما سراغ بگیرید. به این صورت شما میتوانید همکاران خود را که برای مثال ریاضی ،فیزیک و... تدریس میکنند را معرفی کنید و متقابلا آن هاهم می‌توانند همین کار را بکنند و به این صورت یک تعامل مثبت در جهت جذب شاگرد خصوصی خواهید داشت.

 

برگزاری کلاسهای تقویتی عمومی در مدارس

اگر بتوانید مدارسی پیدا کنید و در آن‌ها کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان برگزار کنید و در آن کلاس‌ها سنگ تمام بگذارید؛ یک تبلیغ بدون هزینه یا حتی همراه با سود و فوق العاده کارآمد و مفید خواهید داشت. البته این به شرطی است که مدیر مدرسه به شما اجازه بدهد پس از پیان کلاس شماره تماس خود را به دانش آموزان بدهید تا اگر در آینده نیاز به معلم خصوصی داشتند با شما تماس بگیرند. لازم نیست برای این کلاس‌های تقویتی هزینه زیادی دریافت کنید. به این نکته توجه کنید که شما هرچه بیشتر تدریس کنید شناخته شده‌تر میشوید، پس آینده نگر باشید.

 

در شبکه‌های اجتماعی فعایت داشته باشید

امروزه با توجه به حجم زیاد کاربران شبکه‌های اجتماعی نمیتوانید تأثیر آن را در تبلیغ برای تدریس خصوصی نادیده بگیرید. در گروه‌ها و کانال هایی که فکر میکنید کسانی حضور داشته باند که به تدریس شما نیاز دارند حتما به طور مرتب تبلیغ کنید. حتی میتوانید خود یک کانال یا یک صفحه ایجاد کنید و شاگردان فعلی خود را درآن عضو کنید و با ارسال مطالب مرتبط با تدریس خود (نمونه تدریس، آمورش نکات خاص، روش مطالعه و ...) از این طریق ارتباط خود را با آن‌ها حفظ کنید و مطمئن باشید اگر محتوای صفحه شما مفید باشد مخاطبان کانال یا صفحه شما روز به روز افزایش پیدا می‌کنند که هر کدام میتوانند یک مشتری بلاقوه برای تدریس خصوصی شما در آینده باشند.

 

بهترین و زود بازده‌ترین تبلیغ ثبت آگهی در سایتهای تدریس خصوصی

سایت‌های مخصوص تدریس خصوصی بستری را برای مدرسین خصوصی فراهم میکند تا بتوانند با ثبت آگهی تدریس خصوصی خود در سایت به جذب شاگرد بپردازند. مدرسین میتوانند در این سایتها شرایط تدریس خصوصی، مشخصات و رزومه خود را ثبت کنند تا کابرانی که در فضای اینترنت و با سرچ در موتور‌های جست و جو به دنبال مدرس خصوصی هستند بتوانند آنها را پیداکنند.

 

سایت بلدیاب برای تبلیغ تدریس خصوصی

سایت بلدیاب از بهترین سایت‌های تدریس خصوصی است که مدرسین میتوانند برای تبلیغ تدریس خصوصی و جذب شاگرد بدون واسطه، از آن استفاده کنند. در سایت بلدیاب شما میتوانید اطلاعات و شرایط  کامل خود و تدریستان را وارد کنید. نکته مهم در نتیجه گرفتن از سایت‌های تدریس خصوصی نوشتن تیتر مناسب، توضیحات و رزومه جالب توجه و انتخاب یک عکس مناسب است.

با ثبت نام در سایت بلدیاب و تبلیغ برای تدریس خصوصی خود، بدون واسطه شاگرد جذب کنید و از این راه به کسب درآمد بیشتر برسید.

لینک ثبت نام در سایت بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    15:16       1397/10/19
  • تعداد بازدید :
    797
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تبلیغ برای تدریس خصوصی

انتخاب معلم خصوصی

مدرس خصوصی

تبلیغ تدریس خصوصی

ثبت آگهی تدریس خصوصی
⁠⁣⁣چرا بعد از غذا نباید شنا کرد؟

قدیمی‌ها همیشه می‌گفتند بعد از غذا و با شکم پر، سمت آب نروید؛ استخر یا حمام هم فرقی ندارد. این نصیحتی است که همه‌ی مادرها، نسل به نسل، به فرزندانشان می‌کنند و اتفاقا دلیل علمی خوبی هم دارد. با توجه به این‌که غذای سنگین پس از خوردن باید گوارش شود، لازم است جریان خون بیشتری به طرف معده و روده برود. حمام رفتن یا شنا کردن (یا اصولا هر نوع ورزشی) به معنی این است که ماهیچه‌ها هم نیازمند جریان خون بیشتری هستند. در نتیجه اتفاقی که می‌افتد این است که هیچ کدام (معده یا ماهیچه‌ها) خون کافی برای برآوردن نیازهایش دریافت نمی‌کند و بافت‌ها دچار گرفتگی می‌شوند.