تبلیغات
شما

مدارس اکثر شهرستان‌های کردستان در روز شنبه تعطیل اعلام شد

مدارس اکثر شهرستان‌های کردستان در روز شنبه تعطیل اعلام شد

سنندج - تداوم بارش برف و برودت هوا در استان کردستان که از اوایل هفته گذشته آغاز شده است باعث تعطیلی اکثر مدارس شهرستان‌های این استان در نوبت صبح روز شنبه ۳۰ بهمن ماه سال جاری شد.

به گزارش خبرنگار مهر بارش برف و برودت هوا در استان کردستان همچنان ادامه دارد و میزان بارش‌ها به جایی رسید که بار  دیگر مدارس کردستان را به تعطیلی کشاند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: به دلیل بارش شدید برف و لغزندگی  معابر فردا شنبه مدارس نوبت صبح تعدادی از شهرستان‌های استان تعطیل است.

علیرضا منتشلو گفت: به دلیل  بارش شدید برف، لغزندگی معابر و پیش بینی هواشناسی مبنی بر برودت شدید هوا و مسدود بودن برخی از مسیرهای روستایی، بنا به تصمیم و پیشنهاد فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش فردا شنبه نوبت صبح تعدادی از شهرستان‌های استان تعطیل است.

وی عنوان کرد: تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستان‌های سنندج، سقز، بانه، دیواندره، سروآباد، مریوان، بیجار، دهگلان، قروه و مناطق زیویه، کلاترزان، سریش آباد و کرانی در سطح شهر و روستا و در نوبت صبح تعطیل است .

وی اظهارداشت: مدارس روستایی بخش مرکزی شهرستان کامیاران و منطقه موچش در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز به کار می‌کنند.

طی هفته گذشته نیز طی چند روز مدارس شهرستان‌های مختلف استان کردستان به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل شده بود

بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    23:51       1395/11/29
  • تعداد بازدید :
    1087
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

مقاطع تحصیلی

مدارس شهرستان‌های سنندج

تعطیلی مدارس سنندج

مدارس استان کردستانجدیدترین خبرها

درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.