تبلیغات
شما

مدارس اکثر شهرستان‌های کردستان در روز شنبه تعطیل اعلام شد

مدارس اکثر شهرستان‌های کردستان در روز شنبه تعطیل اعلام شد

سنندج - تداوم بارش برف و برودت هوا در استان کردستان که از اوایل هفته گذشته آغاز شده است باعث تعطیلی اکثر مدارس شهرستان‌های این استان در نوبت صبح روز شنبه ۳۰ بهمن ماه سال جاری شد.

به گزارش خبرنگار مهر بارش برف و برودت هوا در استان کردستان همچنان ادامه دارد و میزان بارش‌ها به جایی رسید که بار  دیگر مدارس کردستان را به تعطیلی کشاند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: به دلیل بارش شدید برف و لغزندگی  معابر فردا شنبه مدارس نوبت صبح تعدادی از شهرستان‌های استان تعطیل است.

علیرضا منتشلو گفت: به دلیل  بارش شدید برف، لغزندگی معابر و پیش بینی هواشناسی مبنی بر برودت شدید هوا و مسدود بودن برخی از مسیرهای روستایی، بنا به تصمیم و پیشنهاد فرمانداران و مدیران آموزش و پرورش فردا شنبه نوبت صبح تعدادی از شهرستان‌های استان تعطیل است.

وی عنوان کرد: تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستان‌های سنندج، سقز، بانه، دیواندره، سروآباد، مریوان، بیجار، دهگلان، قروه و مناطق زیویه، کلاترزان، سریش آباد و کرانی در سطح شهر و روستا و در نوبت صبح تعطیل است .

وی اظهارداشت: مدارس روستایی بخش مرکزی شهرستان کامیاران و منطقه موچش در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز به کار می‌کنند.

طی هفته گذشته نیز طی چند روز مدارس شهرستان‌های مختلف استان کردستان به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل شده بود

بلدیاب

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    23:51       1395/11/29
  • تعداد بازدید :
    324
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

مقاطع تحصیلی

مدارس شهرستان‌های سنندج

تعطیلی مدارس سنندج

مدارس استان کردستاننکات مهم رانندگی در جاده برفی

1- به ازای هر 15کیلومتر سرعتی که در ساعت دارید، باید به اندازه طول یک ماشین با خودروی جلویی فاصله داشته باشید.
2-  حداکثر سرعت مجاز انواع سواری و وانت بار در آزاد راه‌ها 120کیلومتر و اتوبوس مینی بوس، تریلر و کامیون 110کیلومتر و حداقل سرعت این وسایل نقلیه در اتوبان‌ها 70کیلومتر در ساعت است.

3-استفاده از نور بالا در فاصله 150متری با خودروی جلویی مجاز است به جز در مواقع ضروری مثل مه گرفتگی و درصورت نبود مه شکن در حین بروز کولاک و مه که مجاز نمی‌باشد.