تبلیغات
شما

آموزشگاه زبان معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

آموزشگاه زبان معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

زبان آموزان و فراگیران برای یادگیری زبان انگلیسی باید در آموزشگاه زبان معتبر ثبت نام کنند. آموزشگاه زبان باید تمام شرایط و امکانات لازم آموزشی را طبق استانداردهای تعیین شده برای فراگیران فراهم کند. همچنین باید برای تدریس از مدرسین و اساتید مجرب کمک بگیرد. یک آموزشگاه زبان معتبر دوره‌های آموزشی و کلاس‌های خود را به صورت پیوسته برگزار می‌کند تا فراگیران به سطح یادگیری مورد نظر برسند.

برای یادگیری زبان انگلیسی باید با توجه به هدف و میزان تایمی که برای گرفتن مدرک دارید، یک آموزشگاه زبان خوب پیدا کنید. آموزشگاه‌ها و موسسات زبان هر کدام سیستم و هدف‌های آموزشی جداگانه دارند. فراگیران باید قبل از ثبت نام تمام جوانب را بررسی کنند و با توجه به آن در یک آموزشگاه خوب و دارای اعتبار ثبت نام کنند. در ادامه مطلب از وب سایت تدریس خصوصی بلدیاب، شما را با ویژگی‌های یک آموزشگاه زبان معتبرآشنا می‌کنیم.

 

چطور یک آموزشگاه زبان معتبر پیدا کنیم؟

به دلیل بالا رفتن نیاز به یادگیری زبان انگلیسی در شهرها، تعداد آموزشگاه‌های زبان هم زیاد شده است. با در نظر گرفتن یک سری از اصول و نکات می‌توانید یک آموزشگاه زبان معتبر پیدا کنید. این نکات و اصول شامل موارد زیر است:

 

توجه به تعداد زبان آموزان و فراگیران آموزشگاه:

یکی از نکاتی که به شما کمک می‌کند این است که به تعداد زبان آموزان و فراگیران آن آموزشگاه توجه کنید. آموزشگاه زبان خوب و با اعتبار بالا; اگر جهت آموزش از روش‌های نوین تدریس استفاده کند و آموزش‌ها کیفیت بالایی داشته باشند; فراگیران بیشتری را جذب می‌کند. علاوه بر جذب زبان آموز و فراگیر، بیشتر هم بین مردم شناخته می‌شود.

 

توجه به مدرکی که آموزشگاه ارائه می‌دهد:

یک آموزشگاه زبان معتبر بعد از هر دوره آموزشی به زبان آموزان و فراگیران مدرک معتبر و بین المللی ارائه می‌دهد. با توجه به هدفی که از یادگیری زبان دارید، سعی کنید در آموزشگاه هایی که مدرک معتبر ارائه می‌دهند ثبت نام کنید.

 

توجه به متدهای آموزشی آموزشگاه:

بهترین آموزشگاه‌های زبان برای بازدهی بیشتر زبان آموزان، از متدها و روش‌های آموزشی جدید استفاده می‌کنند. کمک گرفتن از مدرسین با سابقه و حرفه ای در کنار روش‌های آموزشی جدید علاوه بر یادگیری بهتر، باعث افزایش بازدهی فراگیران می‌شود.

نکته ای که مهم است و گاهی برای فراگیران سوال می‌شود این است که برای یادگیری زبان در کلاس‌های آموزشگاه شرکت کنند یا از معلم خصوصی و کلاس‌های خصوصی کمک بگیرند. اگر برای زبان آموزان و فراگیران زمان مهم است؛ به جای شرکت در کلاس‌های حضوری؛ می‌توانند از اساتید خصوصی وکلاس‌های خصوصی کمک بگیرند. مزیت تدریس خصوصی این است که می‌توانید در هر ساعتی که راحت‌تر هستید، آموزش ببینید و تمام توجه مدرس به شما است. برای استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی؛ می‌توانید به وب سایت انتخاب معلم خصوصی بلدیاب مراجعه کنید و با ثبت درخواست؛ به لیست مدرسین برتر این مجموعه دسترسی داشته باشید.

از لحاظ هزینه، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان معتبر نسبت به کلاس‌های خصوصی کمتر است. همچنین اگر در محیط‌های جمعی بازدهی یادگیری برای شما بیشتر است، شرکت در کلاس‌های آموزشگاه گزینه مناسبی برای شما است.

 

آموزشگاه زبان معتبر چه ویژگی‌ هایی دارد؟

برای تدریس در آموزشگاه زبان؛ مدرسین زبان انگلیسی باید آموزشگاهی را انتخاب کنند که علاوه بر معتبر بودن؛ امکانات لازم جهت آموزش به دانش آموزان و فراگیران را داشته باشد. ویژگی‌های آموزشگاه زبان معتبر و خوب شامل موارد زیر است.

 

ویژگی آموزشگاه زبان معتبر

 

آموزشگاه زبان معتبر باید فضای مناسبی برای یادگیری داشته باشد:

هر چه قدر فضای آموزشی آموزشگاه زبان به دور از استرس و شلوغی باشد و آرامش در فضای آن برقرار باشد; کمک می‌کند تا میزان استرس فراگیران تا حد زیادی کاهش پیدا کند و فرایند یادگیری; بهتر صورت گیرد. استفاده از دکوراسیون داخلی، مناسب با فضای آموزشی آموزشگاه و داشتن محوطه با فضای گرم کمک می‌کند تا فراگیران از بودن در آموزشگاه لذت ببرند.

 

استفاده از اساتید و مدرسین خوب جهت تدریس در آموزشگاه زبان:

یکی از معیارهای انتخاب آموزشگاه زبان معتبر این است که جهت تدریس و آموزش زبان انگلیسی از مدرسین برتر استفاده کند. یک مدرس یا معلم خصوصی زبان؛ جهت تدریس در آموزشگاه زبان؛ علاوه بر داشتن مدارک معتبر دانشگاهی؛ باید مهارت تدریس و آموزش به فراگیران را داشته باشد. علاوه بر سنجش میزان رضایت فراگیران از مدرسین زبان توسط آموزشگاه، باید بازدهی بالایی داشته باشند و فرایند یادگیری فراگیران خوب پیش برود. هر چه قدر زبان آموزان و فراگیران از مدرسین و اساتید آموزشگاه رضایت داشته باشند، در بالابردن اعتبار آموزشگاه و جذب بیشتر فراگیر جهت یادگیری زبان تاثیر فراوانی دارد. با ثبت در خواست انتخاب معلم خصوصی در وب سایت بلدیاب، می‌توانید به لیست اساتید و مدرسین برتر در رشته‌های زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی این وب سایت دسترسی داشته باشید.

 

امکان تجربه یادگیری در محیط آموزشی آموزشگاه زبان معتبر:

اگر محیط آموزشی آموزشگاه زبان استاندارد باشد، به دانش آموزان و فراگیران امکان تمرین و تحلیل نتایج را می‌دهد. هر چه اساتید و مدرسین؛ در مباحث آموزشی؛ به فراگیران امکان داشتن تجربه حتی به میزان کم را بدهند؛ آن‌ها حس بهتری خواهند داشت و فرایند یادگیری بهتر انجام می‌شود. همچنین کمک می‌کند تا مطالب آموزشی علاوه برانتقال، در ذهن فراگیران تثبیت شود.

 

استفاده از سیستم ارزشیابی استاندارد:

در یک آموزشگاه زبان معتبر آزمون‌ها طبق استانداردهای بین المللی برگزار می‌شوند، که استرس آفرین نیستند. در یک آموزشگاه خوب؛ به جای امتحانات پرحجم، سخت و استرس آور؛ به زبان آموزان و فراگیران پروژه‌های مورد علاقه هر فرد را در قالب کنفرانس ارائه می‌دهند؛ که علاوه بر یادگیری بهتر فراگیران؛ باعث پیشرفت بیشتر آن‌ها هم می‌شود. طبق استانداردهای بین المللی در امتحانات میان دوره امکان مراجعه به جزوه آموزشی است.

 

مجهز بودن آموزشگاه به امکانات لازم:

یکی دیگر از ویژگی‌های آموزشگاه زبان معتبر این است که مجهز به ابزارهای پیشرفته و امکانات آموزشی باشد. وقتی آموزشگاه امکانات و ابزارهای مدرن را در اختیار اساتید و زبان آموزان می‌گذارد؛ علاوه بر تعامل بهتر مدرس با فراگیران؛ در محیطی هدفمند آموزش و یادگیری زبان اتفاق می‌افتد؛ که منجر به بازدهی بیشتر می‌شود. فراهم بودن امکانات آموزشی نوین در آموزشگاه‌های زبان، روند تدریس و یادگیری را آسان‌تر کرده است.

علاوه بر موارد گفته شده یک آموزشگاه زبان خوب باید:

 • مشتری مدار باشد.
 • مدیریت درست و صحیح داشته باشد.
 • از منابع آموزشی انگلیسی معتبر و تکنیک‌های تدریس استفاده کند.
 • برای تمام رده‌های سنی دوره‌های آموزشی برگزار کند.
 • دوره‌های زبان‌های خارجی به غیر از زبان انگلیسی برگزار کند.
 • پرسنل با اخلاق، متعهد و دارای ارتباط خوب با افراد انتخاب کند.
 • کلاس‌ها زمان بندی درستی داشته باشند.
 • آموزشگاه زبان معتبر باید امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین را داشته باشد.

 

جمع بندی

یک آموزشگاه زبان معتبر منحصرا یک زبان را آموزش می‌دهد و تمرکز و تخصص خود را بر روی تدریس و آموزش همان یک زبان می‌گذارد. این کار کمک می‌کند تا زبان آموزان و فراگیران پیشرفت بیشتری داشته باشند و کیفیت آموزش‌ها بالا باشد. برای ثبت نام در آموزشگاه‌های معتبر و داشتن مدرسین مجرب و با سابقه; می‌توانید به وب سایت بلدیاب مراجعه کنید و با ثبت درخواست; به لیست بهترین آموزشگاه‌ها و اساتید برتر این وب سایت دسترسی داشته باشید.

 • تاریخ و ساعت انتشار :
  10:01       1401/02/13
 • تعداد بازدید :
  74
 • پسندیده :

کلمات کلیدی

آموزشگاه زبان معتبر

زبان آموزان و فراگیران

یادگیری زبان

آموزشگاه زبان


دسته بندی

تدریس


درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.