تبلیغات
شما

چگونه آموزشگاه معتبر پیدا کنیم؟

چگونه آموزشگاه معتبر پیدا کنیم؟

با وجود تعدد مؤسسات آموزشی در هر رشته و زمینه ای معمولا دانش پذیران برای انتخاب بهترین آموزشگاه مناسب خود دچار سردرگمی میشوند.در این مقاله مواردی را که میتوانید برای انتخاب یک آموزشگاه معتبر در نظر بگیرید را برای شما بیان کرده ایم.

 

فضای آموزشی مناسب

شاید ظاهر آموزشگاه در مقایسه با کیفیت آموزش آن اهمیت چندانی نداشته باشد ولی یک آموزشگاه معتبر همیشه به فضای آموزشی خود اهمیت میدهد و سعی می‌کند که استاندارد‌های لازم از لحاظ زیبایی، نورپردازی ، تهویه ، آرامش محیط و ... را در نظر بگیرد.

 

مشتری مداری

رفتار و برخورد پرسنل آموزشگاه از دیگر مواردی هست که باید به آن توجه کنید. در یک آموزشگاه معتبر رفتار و شخصیت کارکنان همیشه  توسط مدیریت مجموعه مورد رصد قرار میگیرد و مشتری مداری و احترام به دانش پذیران از اهمیت زیادی برای آن‌ها برخوردار است.

 

ارائه مدرک معتبر

یک آموزشگاه معتبر همیشه مدارک معتبری هم ارائه می‌دهد. اگر مدرک دوره برای شما اهمیت زیادی دارد به هیچ وجه در آموزشگاهی که مدرک ارائه نمیدهد یا مدرکی که ارائه میدهد معتبر نیست ثبت نام نکنید. پس قبل از ثبت نام در مورد مدارک پایان دوره هر آموزشگاه تحقیقات لازم را بکنید.

 

سیستم ارزشیابی مناسب

آزمون هایی که آموزشگاه در پایان هر دوره میگیرید باید طبق استانداردها ی بین المللی باشد (مخصوصا در مورد آموزشگاه‌های زبان) تا شما بتوانید ارزیابی مناسبی از میزان یادگیری خود داشته باشید. بدون یک سیستم ارزشیابی مناسب شما نمیتوانید بازخورد خوبی از کیفیت عملکرد خود داشته باشید و درصدد رفع عیبهای آن برآیید.

 

پرس و جو از دانش پذیران

برای اینکه دید مناسبی از کیفیت آموزشی یک آموزشگاه داشته باشید بهترین روش تحقیق از دانش پذیرانی است که قبلا در آن مؤسسه، آموزش دیده اند.اگر به صورت حضوری به آنها دسترسی ندارید شاید با جست و جو در اینترنت بتوانید از نظرات آنها آگاه و بهترین دوره‌های آموزشی را انتخاب کنید.

 

سابقه و تاریخ تأسیس

سابقه و طول عمرهم میتواند ملاک مناسبی برای اعتبار و کیفیت یک آموزشگاه باشد. البته این به این معنا نیست که موسسات کم سابقه کیفیت لازم را ندارند ولی  بقا و دوام هر مؤسسه ای نشان از کیفیت و کارکرد مناسب آن در طول سالهای فعالیتش دارد.بهترین آموزشگاها معمولا قدمت و سابقه زیادی دارند.

 

وب سایت و اینترنت

آموزشگاه‌های معتبر همیشه به فکر توسعه موسسه خود هستند به همین دلیل معمولا یک وب سایت هرچند ساده برای معرفی آموزشگاه و اطلاع رسانی دوره‌های آموزشی خود طراحی میکنند. اگر سایتی نداشته باشند در سایتهای معرفی آموزشگاه ها و یا معرفی بهترین دوره‌های آموزشی ثبت نام میکنند.

 

چگونه در وب سایت بلدیاب میتوانیم بهترین آموزشگاه ها را بیابیم؟

وب سایت بلدیاب امکانی را برای آموزشگاه‌های معتبر فراهم کرده تا بتوانند مشخصات کامل و دقیق آموزشگاه و دوره‌های آموزشی خود را در آن ثبت کنند تا کاربرانی که در فضای اینترت به دنبال دوره آموزشی مورد نیاز خود میگردند بتوانند برای رفع نیاز‌های آموزشی خود به بهترین آموشگاه ها مراجعه کنند. سایت بلدیاب هیچ محدودیتی برای حوزه فعالیت آموزشگاه‌ها در نظر نگرفته و کاربران می‌توانند در هر رشته و زمینه ای و با مطالعه شرایط ، سوابق و مشخصات بهترین آموزشگاه های ثبت شده گزینه مناسب خود را بیابند.

 

 

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    12:39       1397/09/13
  • تعداد بازدید :
    305
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

معلم خصوصی

معرفی آموزشگاه

بهترین آموزشگاه

آموزشگاه معتبر

تبلیغ آموزشگاه

بهترین دوره آموزشی

دوره آموزشی

کلاس آموزشی
آموزش دوام طولانی مدت رژلب با شکر

به جای آنکه به دنبال لوازم آرایشی باشید که دوام بیشتری داشته باشد، از شکر استفاده کنید. بعد از زدن رژلب روی لب ها، کمی از دانه‌های شکر را روی لب‌ها بزنید. بگذارید دانه‌های شکر روی لب‌ها بنشیند. بعد از مدتی به آرامی با دستمال شکر را از لب‌ها بردارید. این ترفند برای طولانی نگه داشتن رنگ رژلب است و دیگر نیاز نیست چندین بار آن را تجدید کنید.