تبلیغات
شما

طراحی دکوراسیون داخلی کلاس از نگاه چند معلم

طراحی دکوراسیون داخلی کلاس از نگاه چند معلم

در این مطلب قصد داریم نظر چند معلم را در مورد دکوراسیون داخلی کلاس درس را با شما در میان بگذاریم. از این معلم‌ها پرسیدیم آیا به محض این‌که کلاس شما مشخص شد شروع به طراحی دکوراسیون آن می‌کنید یا تا باز گشایی مدارس صبر می‌کنید؟ آیا دیوارهای کلاس را پر از پوسترهای رنگی می‌کنید یا آن‌ها را  خالی می‌گذارید تا جا برای آثار دانش‌آموزان باشد؟ نگاهی می‌اندازیم به توصیه‌های آن‌ها.

با مقالات بلدیاب همراه باشید

 

از رنگ استفاده کنید

به نظر تینا کویین باید از در طراحی دکوراسیون داخلی کلاس رنگ‌های روشن استفاده کرد و رنگ کرم مایل به سفید را که در مراکز آموزشی استفاده می‌شود کنار گذاشت.

 

روی دیوراها کار کنید

کیت پروییت می‌گوید «دیوارها بخش زنده‌ی محیط آموزشی محسوب می‌شوند. دکوراسیون کلاس باید به صورتی باشد که هر بخش از فضا در دل خود چیزی برای آموزش داشته باشد.»

 

به گرمی خوش آمد بگویید

لیلی جکینز می‌گوید «من همیشه سعی کرده‌ام دکوراسیون کلاس حالتی شاد داشته باشد. اگر دکوراسیون کلاس شاد و مفرح باشد دانش‌ آموزان در آن احساس خستگی نمی‌کنند و راحت‌تر هستند.»

 

برای شروع فقط چیزهای ضروری را به دیوار کلاس بزنید

رجینا هیچکاک می‌گوید «من قوانین رعایت ایمنی در آزمایشگاه و چیزهای ضروری دیگر را به دیوار می‌چسبانم اما دوست دارم کار‌هایی را که دانش آموزانم با دست خود ساخته‌اند به دیوار بزنم بنابراین دیوارهای کلاس من در اوایل سال تحصیلی خالی است.»

 

از قبل برنامه‌ریزی کنید

ملیسا ریچی می‌گوید «من در طول تابستان یک موضوع انتخاب می‌کنم و بعد شروع به جمع آوری چیزهایی می‌کنم که در رابطه با آن موضوع است. امسال برای طراحی دکوراسیون از هند سفارش پارچه‌های ساری داده‌ام تا در تابلو اعلانات از آن‌ها استفاده کنیم. هم‌چنین کتاب‌هایی را خریداری کرده‌ام که نگاهی شرقی به زندگی دارند.»

 

کمک بگیرید

رابین رنفرو می‌گوید «من برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاس از شوهر و فرزندانم می‌خواهم به من کمک کنند بنابراین قبل از شروع سال تحصیلی کلاس کاملا آماده‌ی خوش آمدگویی به دانش آموزان است.» 

 

زمینه را آماده کنید

استفانی اوروک می‌گوید «من پیش از برنامه‌ریزی با استفاده از رنگ برچسب‌هایی برای نام افرادی که قرار است تصویرشان بر روی دیوار باشد درست می‌کنم و همین طور جای مطالعه و کتابخانه‌ی کلاسی را مشخص می‌کنم.»

منبع : irangan

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    17:59       1396/01/20
  • تعداد بازدید :
    2095
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

طراحی کلاس

معماری کلاس درس

طراحی کلاس معلم

طراحی دکوراسیون داخلی کلاس

دکوراسیون درس
خواص گل گاو زبان را بدانیم ؟

گاهی اوقات سرفه‌های فصل سرما را هیچ قرص و شربتی درمان نمیکند اما تجویز یک جوشانده سنتی مانند گل گاوزبان به صورت مرهمی قوی عمل خواهد کرد. ترکیبات شیمیایی موجود در گلگاوزبان شامل ساپونین، موسیلاژ، رزینها، تاننها، کلسیم، پتاسیم و ویتامین C است و در بعضی کشورها آن را داخل سالاد میریزند. گلگاوزبان را به صورت تازه یا خشک، به شکل دمکرده یا جوشانده میتوان مصرف کرد.