تبلیغات
شما

ساختمان‌های بی مصرف بهینه مصرف

انرژی‌های فسیلی به مرور زمان در طول 100 سال اخیر رو به کاهش نهاده بطوریکه در گزارش‌های سالانه مطرح شده در مجامع بین المللی همواره بر کاهش میزان مصرف انرژی و همچنین وجود یک زنگ خطر برای نسل‌های آینده تاکید و بر رعایت استاندارد‌های جهانی و کنترل مصرف انرژی تاکید می‌گردد.ممکن است مسئله انرژی در کشور ایران هنوز زنگ خطرهای خود را به صدا در نیاورده باشد اما می‌توان عواملی را مثال زد که به عنوان پیش زمینه و بستر پیدایش بحران انرژی در کشور خودنمایی می‌کنند.یکی از این عوامل کمبود آب در سرتاسر پهنه وسیع جغرافیایی ایران است.بطوریکه به نقل برخی منابع آگاه ( ) در صورت عدم رسیدگی و پیشگیری از اتلاف این انرژی حیاتی تا 30 سال دیگر چیزی جز یک کویر خشک از قسمت عمده فلات مرکزی ایران باقی نخواهد ماند.طراحی ساختمانهای صفر انرزی گامی مهم در جهت رسیدن به این هدف است. هم اکنون در نقاط مختلف دنیا بخصوص ایالت متحده، کانادا و انگلستان پروژه‌های ساختمانهای انرژی صفر درحال انجام است.انرژی‌های فسیلی به مرور زمان در طول 100 سال اخیر رو به کاهش نهاده بطوریکه در گزارش‌های سالانه مطرح شده در مجامع بین المللی همواره بر کاهش میزان مصرف انرژی و همچنین وجود یک زنگ خطر برای نسل‌های آینده تاکید و بر رعایت استاندارد‌های جهانی و کنترل مصرف انرژی تاکید می‌گردد.ممکن است مسئله انرژی در کشور ایران هنوز زنگ خطرهای خود را به صدا در نیاورده باشد اما می‌توان عواملی را مثال زد که به عنوان پیش زمینه و بستر پیدایش بحران انرژی در کشور خودنمایی می‌کنند.یکی از این عوامل کمبود آب در سرتاسر پهنه وسیع جغرافیایی ایران است.بطوریکه به نقل برخی منابع آگاه ( ) در صورت عدم رسیدگی و پیشگیری از اتلاف این انرژی حیاتی تا 30 سال دیگر چیزی جز یک کویر خشک از قسمت عمده فلات مرکزی ایران باقی نخواهد ماند.طراحی ساختمانهای صفر انرزی گامی مهم در جهت رسیدن به این هدف است. هم اکنون در نقاط مختلف دنیا بخصوص ایالت متحده، کانادا و انگلستان پروژه‌های ساختمانهای انرژی صفر درحال انجام است.

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    13:40       1396/05/30
  • تعداد بازدید :
    1212
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

انرژی صفر
درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.