تبلیغات
شما

تدریس خصوصی چطور به والدین کمک می‌کند

تدریس خصوصی چطور به والدین کمک می‌کند

درگیری والدین با مشکلات تحصیلی فرزندان‌شان چیز جدیدی نیست. اگر فرزندی داشته باشید که به مدرسه برود، کاملا می‌‌دانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم. اگر شما هم یکی از والدینی هستید که از ناتوانی در کمک به فرزندان‌شان سردرد گرفته‌اند، به خواندن ادامه دهید تا از فوایدی که تدریس خصوصی می‌تواند برای‌تان داشته باشد آگاه شوید. 

با مقالات بلدیاب همراه باشید

اعتماد به نفس کودک بیشتر می‌شود

معمولا بچه‌ها به حرف‌های والدین و توصیه‌های معلمان گوش نمی‌دهند. بیشتر اوقات مشکل از لجباز بودن کودک نیست، بلکه او از این‌که توسط والدین و معلمان مورد انتقاد قرار گیرد وحشت دارد. اما در تدریس خصوصی معلم خصوصی برای کودک فردی جدید است که به حرف‌هایش گوش می‌دهد. کودکان با معلم خصوصی راحت‌ترند و بدون ترس از انتقاد، با او صحبت می‌کنند؛ هم‌چنین در تدریس خصوصی کودک از این‌که سوال احمقانه‌ای بپرسد ترسی ندارد؛ چرا که هیچ  همکلاسی برای مسخره کردن در کلاس حاضر نیست. به این شکل عزت نفس کودک بیشتر می‌شود و اعتماد به نفسش افزایش می‌یابد. 

 

کودک تکالیفش را بهتر انجام می‌دهد

فرقی نمی‌کند چه‌قدر برای کمک کردن به فرزندتان تلاش کنید، گاهی اوقات هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. هر کسی دانش این را ندارد که بتواند در تمام دروس به فرزندش کند. به همین دلیل استخدام یک معلم خصوصی می‌تواند راه حل مناسبی باشد. از آن‌جایی که شما در تدریس تخصص ندارید، کمک کردن به فرزندتان نه‌تنها باعث می‌شود احساس درماندگی کنید، بلکه ممکن است باعث شود با فرزندتان درگیر و از او دور شوید. این درگیری‌ها فقط اوضاع را بدتر می‌کند. در چنین شرایطی معلم خصوصی می‌تواند شما را از این موقعیت نجات دهد و باعث شود رابطه‌ی شما با فرزندتان بهبود یابد. 

 

بیشتر از نقاط قوت و ضعف فرزندتان آگاه می‌شوید

رابطه‌ی شما با معلم خصوصی به‌عنوان شخص سوم متخصص، می‌تواند فواید زیادی داشته باشد. از آن‌جایی که تدریس خصوصی تحت فشار کلاس‌های مدرسه قرار ندارد و تمام تمرکز معلم روی فرزند شما است، اطلاعات زیادی در مورد نقاط قوت و ضعف کودک‌تان در مکالمات روزانه یا هفتگی او با شما رد و بدل می‌شود. 

 

می‌توانید با احساس گناه خداحافظی کنید

اگر روزهای‌تان صرف انجام کارهای خانه و کمک به بچه‌ها برای انجام تکالیف‌شان می‌شود، دیگر وقتی برای استراحت و بودن در کنار خانواده نخواهید داشت. بچه‌ها با کمک معلم خصوصی نه‌تنها تکالیف‌شان را انجام می‌دهند، بلکه از آن‌جایی که معلم خصوصی زبان بچه‌ها را می‌داند، آن‌ها را قانع می‌کند که این کار را سریع و با لذت انجام دهند. به این شکل شما وقت بیشتری برای استراحت کردن و گذارندن با خانواده خواهید داشت. 

در نهایت این‌که پدر و مادر بودن کار سختی است و مشکلات آن تمامی ندارد، اما ایجاد شرایطی برای تدریس خصوصی و استخدام معلم خصوصی می‌تواند بار زیادی از روی دوش والدین بردارد. 

منبع : Bookatutor

  • تاریخ و ساعت انتشار :
    19:37       1395/11/12
  • تعداد بازدید :
    472
  • پسندیده :

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی

تدریس کمک به والدین

معلم خصوصی

استخدام معلم خصوصی

مشکلات تحصیلی
دلیل اصلی شکست استارت‌آپ‌ها - محصول بدون مدل کسب‌وکار

موسسانی که شکست خورده‌اند می‌دانند که مدل کسب‌وکار چقدر اهمیت دارد؛ گیر کردن در یک مسیر مجزا یا ناتوانی در تولید پول به شکل انبوه باعث تردید سرمایه‌گذاران شده و به بنیان‌گذاران اجازه‌ توسعه‌ بیشتر را نمی‌دهد.

استارت‌آپ Tutorspree این‌طور نوشته: «با این‌که ما در این استارت‌آپ به خیلی چیزها رسیدیم، اما نتوانستیم یک کسب‌وکار قابل اندازه‌گیری را به وجود بیاوریم... Tutorspree امکان ادامه نیافت، چون ما تنها یک کانال برای انجام کار داشتیم و همین کانال هم یک دفعه و بی‌خبر دچار تغییر شد. از همان ابتدا ما از مفهوم سئو در مدل خود استفاده کرده بودیم و هر چه پیش‌تر می‌رفتیم و رشد می‌کردیم، اهمیت آن هم بیشتر می‌شد. در ابتدای کار، ما پول کافی برای خرید محتوا نداشتیم. سئو رایگان بود، بنابراین روی آن سرمایه‌گذاری کردیم و فقط همان را خوب یاد گرفتیم.»