تبلیغات
شما

چه دروسی متقاضی تدریس خصوصی دارند؟

چه دروسی متقاضی تدریس خصوصی دارند؟

در این مقاله از سایت بلدیاب قصد داریم در رابطه با درس هایی متقاضی تدریس خصوصی دارند صحبت کنیم. اگر شما علاقه مند هستید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کنید باید تلاش کنید تا در زمینه تدریس دروسی فعالیت داشته باشید که پرمتقاضی باشند و در عین حال به آن دروس علاقه داشته باشید. در این حالت بیشترین بازدهی و درآمد را کار خود خواهید داشت. علاوه بر این هم خودتان از کار کردن لذت خواهید برد و هم شاگردانتان از انتخاب شما راضی خواهند بود. در ادامه این مطلب با دروسی که متقاضی تدریس خصوصی دارند بیشتر آشنا می‌شویم.

دروس پر متقاضی تدریس خصوصی


برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی باید بدانید تسلط بر مباحث یکی از مسائل مهم در شروع کار است. بهترین تدریس خصوصی آن است که فرد تدریس کننده دروسی را برای تدریس خصوصی انتخاب کند که بر آن بیشتر تسلط داشته باشد. بنابراین برای شروع کار تدریس خصوصی باید دروسی که قصد تدریس آن را دارید مشخص کنید. دروسی هستند که متقاضی تدریس خصوصی بیشتر دارند. بنابراین اگر می‌خواهید با این دروس بیشتر آشنا شوید با ما تا پایان این مقاله در بلدیاب همراه باشید.

متقاضی تدریس خصوصی

تدریس خصوصی ریاضی 

اگر شما معلم خصوصی باشید حتما می‌دانید که درس ریاضی یکی از اصلی‌ترین دروس است که حتی از سال‌های ابتدایی تحصیل دانش آموزان، تعداد بسیاری از دانش آموزان برای یادگیری این درس مشکل دارند. درس ریاضی یکی از دروس پرکاربرد در تمام مقاطع تحصیلی است. بنابراین طبیعی است که درس ریاضی همیشه جز متقاضی تدریس خصوصی قرار گیرد. اگر شما قصد دارید تدریس خصوصی درس ریاضی داشته باشید باید بدانید در این زمینه باید بهترین تدریس خصوصی را داشته باشید تا دانش آموزان ترغیب شوند با شما کلاس داشته باشند. درس ریاضی برای بسیاری از افراد کسل کننده است. بنابراین باید نسبت به تدریس این درس علاقه داشته باشید تا بتوانید در تدریس آن موفق باشید.


تدریس خصوصی زبان انگلیسی


یکی دیگر از دروس متقاضی تدریس خصوصی بدون شک زبان انگلیسی است. امروزه اهمیت زبان انگلیسی در جامعه بسیار بیشتر از قبل درک می‌شود. علاوه بر اینکه کنکور یکی از مهم‌ترین مقاطعی است که دانش آموزان برای تدریس خصوصی زبان درخواست دارند، بیشتر خانواده‌ها فرزندان خود را از سنین پایین به سمت آموزش خصوصی زبان انگلیسی سوق می‌دهند. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان تعطیلی ندارد. همچنین رده سنی برای این درس وجود ندارد. بنابراین شغل با درآمد مناسبی است. زبان انگلیسی در بسیاری از زمینه‌ها کاربرد دارد و از این رو متقاضی تدریس خصوصی بالایی دارد. از جمله موارد کاربرد زبان انگلیسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب نمره بالا در کنکور
 • کسب نمره بالا برای دانشجویان
 • یادگیری مکالمه زبان برای مهاجرت
 • کسب نمره قبولی در آزمون‌های زبان
 •  

تدریس خصوصی فیزیک


درس فیزیک هم برای رشته‌های تجربی و ریاضی در کنکور بسیار مهم است و ضریب بالایی دارد بنابراین جز درس‌های متقاضی تدریس خصوصی است. همچنین در دبیرستان دانش آموزان در این درس اشکال زیادی دارند. البته تعداد متقاضیان فیزیک به اندازه ریاضی و زبان نیست. همچنین درس فیزیک در دانشگاه جز دروس سخت محسوب می‌شود و متقاضی تدریس خصوصی دارد.

تدریس خصوصی شیمی


درس شیمی جز دروس با ضریب بالا در کنکور است و دانش آموزان برای موفقیت در کنکور به دنبال کلاس تدریس خصوصی شیمی می‌روند. همچنین می‌توانید برای شیمی متوسطه و دانشگاه و دروس تخصصی شیمی شاگرد بگیرید اما معمولا به نسبت دروس قبلی متقاضی کمتری دارد.

تدریس خصوصی زیست شناسی


همانطور که می‌دانید برای رشته تجربی زیست شناسی مهمترین درس است. در کنکور تجربی زیست شناسی ضریب بالایی دارد. برای گروه تجربی باید درس زیست شناسی را جز دروس متقاضی تدریس حساب کنید. برای قبولی در رشته‌های برتر تجربی باید درصد بالایی از زیست شناسی را داشته باشید. این درس یکی از مهم‌ترین و پر متقاضی‌ترین درس تدریس خصوصی در رشته تجربی است.


تدریس خصوصی عربی

عربی در کنکور در بین دروس عمومی درسی با ضریب بالا است که بسیاری از دانش آموزان با آن مشکل دارند. درس عربی یکی از دروس متقاضی تدریس خصوصی است.

تدریس خصوصی سایر زبان‌های خارجی


علاوه بر زبان انگلیسی سایر زبان‌های رایج دنیا نیز جز دروس متقاضی تدریس خصوصی هستند. می‌توانید در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی، فرانسه و یا سایر زبان‌های خارجی فعالیت کنید. امروزه یادگیری زبان‌های دیگر کشورها موجب پیشرفت در زمینه شغلی افراد است.

انتخاب بهترین درس برای تدریس خصوصی


در تدریس خصوصی برای انتخاب دروس همیشه اصل انتخاب را برای خود بر این پایه قرار دهید که دروسی را برای تدریس خصوصی انتخاب کنید که تسلط شما برای بیان و تدریس آن بهتر باشد و شما سابقه بیشتری در تدریس آن داشته باشید. یک انتخاب حرفه ای داشته باشید تا بتوانید در جلسات با تسلط کامل در برابر شاگردان حاضر شوید. با انتخاب دروسی که به آن مسلط هستید به شاگردان این اطمینان و اعتماد را خواهید داد که شما معلم خصوصی مناسبی برای این درس هستید. در این صورت شاگردان علاقه پیدا می‌کنند تا جلسات بعدی را هم با شما ادامه دهند. علاقه شما نسبت به درسی که برای تدریس خصوصی انتخاب می‌کنید بسیار مهم است.

اگر شما به درسی که برای تدریس خصوصی انتخاب می‌کنید علاوه بر تسلط کامل، علاقه هم داشته باشید، می‌توانید در تدریس فرد موفقی شوید. درس هایی که متقاضی تدریس خصوصی دارند انتخاب‌های خوبی هستند. چون برای این درس‌ها همیشه افرادی هستند که نیاز به درک مطلب بیشتری دارند. درس هایی که متقاضی تدریس خصوصی دارند افراد برای یادگیری آن‌ها بیشتر مشتاق هستند و درک آن‌ها به تکرار و تمرین دارد. انتخاب دروسی که متقاضی تدریس خصوصی دارند درآمد خوبی را نیز به همراه دارد. از جمله دروسی که متقاضیان زیادی دارد و با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی این دروس می‌توان به درآمدهای خوب و بالا رسید می‌توان به ریاضی، فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، زبان انگلیسی، آیلتس و تافل، دروس رشته‌های فنی مهندسی، کامپیوتر و انواع نرم افزارهای تخصصی و عربی کنکور و زیست کنکور اشاره کرد.


جمع بندی

کلاس‌های متقاضی تدریس خصوصی برای دروسی همچون زبان، ریاضی، فیزیک، عربی، زیست و شیمی بسیار رایج است. این دروس به نسبت سایر درس‌ها سخت‌تر هستند و اکثر دانش آموزان با یادگیری آنها مشکل دارند. همچنین در بحث تست زنی کنکور این دروس به شدت مخاطب پیدا می‌کنند. اگر شما برای یادگیری دروس نیاز به معلم خصوصی دارید می‌توانید با مراجعه به سایت بلدیاب از اساتید مجرب بهره مند شوید. تیم بلدیاب با چندین سال سابقه و برخورداری از اساتید حرفه ای در زمینه تدریس خصوصی می‌توانند یک تجربه عالی در زمینه یادگیری را برای شما فراهم کنند.

 • تاریخ و ساعت انتشار :
  10:15       1400/01/17
 • تعداد بازدید :
  140
 • پسندیده :

کلمات کلیدی

متقاضی تدریس خصوصی، معلم خصوصی، بهترین تدریس خصوصی، تدریس خصوصی


دسته بندی

تدریس دروس


درخواست معلم خصوصی یا آموزشگاه

اگر به دنبال انتخاب معلم خصوصی حرفه ای یا دوره های آموزشی در آموزشگاه های معتبر هستید؛ با ثبت اطلاعات خود در فرم درخواست معلم خصوصی یا رزرو آموزشگاه می توانید هر چه سریعتر به کمک بلدیاب کلاس خصوصی یا گروهی مناسب خود را بیابید. (مشاهده فرم درخواست)

اجاره فضای آموزشی خصوصی و گروهی

اگر برای برگزاری کلاس های خصوصی, نیمه خصوصی یا گروهی خود نیاز به فضای آموزشی دارید، سایت بلدیاب امکانی برای شما فراهم کرده تا بتوانید با توجه به شرایط تدریس تان، اقدام به اجاره فضای آموزشی مناسب خود نمایید. (مشاهده مکان های آموزشی)

بلدیاب چگونه کار میکنید؟

سایت بلدیاب با معرفی و تبلیغ دوره های آموزشی مدرسین خصوصی و آموزشگاهای کل کشور فضایی را فراهم نموده تا کاربرانی که نیاز به دوره های آموزشی مختلف دارند با یک جست و جوی ساده در بلدیاب بتوانند مدرس یا آموزشگاه مناسب خود را بیابند و اطلاعات تماس آنها را مشاهده کنند. (درخواست دوره های آموزشی)

‌شرایط همکاری با بلدیاب

مدرسین خصوصی و آموزشگاه داران محترم می توانند برای تبلیغ دوره های آموزشی خود و جذب شاگرد برای کلاس های خصوصی و گروهی ، در هر زمینه ای (درسی، فنی، هنری، ورزشی، مالی ، حسابداری، کسب و کار و ... ) در سایت بلدیاب ثبت نام کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. (ثبت نام و همکاری)

راهنمای تصویری استفاده از سایت بلدیاب

اگر مدرس خصوصی هستید یا آموزشگاه دارید بهتر است قبل از ثبت دوره های آموزشی خود از راهنمای بلدیاب استفاده کنید تا در معرفی دوره های خود و جذب شاگرد یا هنرجو موفق تر عمل کنید. (مشاهده راهنمای بلدیاب)

Baladyab اسماعیل محمدی

" اگر به دنبال دوره‌های آموزشی در هر زمینه ای به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هستید، یا می‌خواهید از دوره‌های برگزار شده توسط آموزشگاه‌های استان خود باخبر شوید، در وب سایت بلدیاب می‌توانید اساتید و آموزشگاه‌های که دوره شما را برگزار میکنند را پیدا کنید، در صورت نیاز با آنها تماس بگیرید و به صورت حضوری با آنها کلاس برگزار کنید. "

شما هم می توانید نظر خود را درباره سایت بلدیاب ثبت کنید.